Yukarı Çık
Memleket Partisi’nden YTSO’ya hayırlı olsun ziyareti
12 Ekim 2021 Salı 15:27:53
155 kez okundu.
Yalova’ya kazandırılan eser için YTSO yöneticilerini tebrik ettiler


 

Haber / Esin KAYA

Memleket Partisi İl Başkanı Ertan Şener beraberindeki Merkez İlçe Başkanı Tamer Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın (YTSO) yeni binasını ziyaret ederek “hayırlı olsun” dediler.

Memleket Parti Heyeti’ni YTSO Başkanı Tahsin Becan ve yönetim kurulu üyeleri karşıladılar. Topluca yeni hizmet binasını gezen ve YTSO Başkanı Becan’dan bilgiler alan Şener ve Memleket Parti yöneticileri, Yalova’ya kazandırılan güzel eser için YTSO yöneticilerini tebrik ettiler.

Yeni hizmet binasını çok beğendiklerini ve Yalova’ya yakışır bir eser ortaya koyan YTSO yöneticilerini tebrik ettiklerini belirten Memleket Partisi İl Başkanı Ertan Şener, “Sanayicilerimize, iş insanlarımıza, Yalova’mıza hayırlı olsun. Merkez İlçe Başkanımız Tamer Sönmez ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nın hizmete açılan yeni binasını ziyaret ederek yöneticilerine hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Memleket için üreten, emek veren, katma değer üreten herkesin yanındayız” dedi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı