Yukarı Çık

Pes etmeyeceksin arkadaş..

18 Haziran 2019 Salı 16:34:09
21300 kez okundu.

 

 

Sinem Tozun

 

Hayatında yolunda gitmeyen şeyler varsa, küsmeyeceksin, paniklemeyeceksin, çözüm odaklı olacaksın. Karşına çıkan kişilerin söylediklerinde, yaşadığın olaylardaki işaretleri göreceksin.

Çözüm için gösteriliyordur. İstediğin şeyler olmadıysa ona takılı kalmayacaksın, belki de senin hayrın için olmamıştır, bilemezsin. (Çoğunlukla da hayır için olmuyor üstelemeyin)

Duanın güçüne inanın, söylediğiniz her olumlu lafın, düşüncenin size sağlık olarak döndüğüne emin olun. Yıllardır pozitif düşünerek sağlığımı koruyorum. Her organımızı etkileyen düşüncemizle oluşturduğumuz korkulurlardır. Acılar herkesin hayatında olur. Bu dünyayı okul kabul ederseniz, her yaşanın bir ders olduğunu da anlarsınız. Başınıza hep aynı olay geliyorsa, daha o dersinizi geçemediğinizi gösterir. Bir kaç örnek vermek gerekirse kibir yani gereksiz ego bunun size faydası değil zararı vardır. Affedememek size yüktür, karşınızdaki kişiyi etkilemez. Affedip, ilahi adalete bırakırsanız. İlahi düzenin işlemesine güvenmiş olursunuz. Kötülük yaptığınızda çocuklarınızdan çıkar lafı karmalardır. İyilikten, sevgiden her zaman fayda gelir. İyilik yap denize at, balık bilmezse halik bilir. İyiliğinizin karşılığını yaptığınız kişiden beklemeyin, o size dönüp dolaşıp gelir.

Ekonomik olarak kolay süreçten geçilmediğini düşünenler, algınızı açarsanız size faydalı getirisi olan iş sahalarını fark edersiniz. Yaşadığınız, memnun olmadığınız olaylardaki nedeni kendinize sorun, çoğunlukla ilk aklınıza gelen düşünce sizin hayrınıza olan doğru düşüncedir, çözümü bulmanıza yardımcı olur.

Daha geniş kapsamlı sormak istedikleriniz olursa, [email protected] dan danışabilirsiniz. Hep birlikte sağlıklı, mutlu günlerimiz olsun diyorum. Sizlerden gelecek önerilerle, yeni yazımda görüşmek üzere. Sevgiler. 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı