Yukarı Çık
 
'URFA'DA GÜÇLÜYÜZ DAHA DA GÜÇLENECEĞİZ'
12 Temmuz 2018 Perşembe 15:18:56
272 kez okundu.
AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş Şanlıurfa’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi..

 

 

.."Türkiye’nin en genç nüfuslu şehri Şanlıurfa’da bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. 24 Haziran seçimlerinin ardından çalışmalarımıza devam ediyoruz. Partimizin esası şudur ki; bir seçim biter, ertesi gün yeni seçime hazırlanmak için çalışmalarımıza devam etme anlayışıdır. Türkiye’nin her yerinde başlattığımız Gençlik Kolları İstişare Toplantılarının ilkini Türkiye’nin en genç şehri olan Şanlıurfa’mızdan başlattık."

 

Haber / Zeynep TAŞTAN

 

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız’ı makamında ziyaret eden Büyükgümüş, AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı ve 13 ilçe başkanıyla birlikte toplantıda bir araya geldi. Buradaki toplantının hemen ardından Şanlıurfa İl Başkanlığı’nı ziyaret eden Büyükgümüş, İl Başkanı Bahattin Yıldız’la görüştü. 24 Haziran seçim sonuçlarını ve gençlik kollarının faaliyetlerinin konusunu oluşturduğu sohbet yaklaşık bir saat sürdü. Yapılan konuşmalar ve istişareler sonucunda Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Ahmet Büyükgümüş’e yöresel Şanlıurfa hediyesini takdim etti. Yapılan toplantının ardından Büyükgümüş ve beraberindeki heyet, Şanlıurfa’daki temaslarını sürdürmek üzere Şanlıurfa İl Başkanlığı’ndan ayrıldı. AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş ve parti gençlik kolları yönetimi, büyükşehir belediyesini ziyaret ederek Başkan Nihat Çiftçi ile görüştü. Görüşmenin ardından bir değerlendirme yapan Başkan Çiftçi, her zaman gençliğe yönelik yatırımlara öncelik veren bir belediyecilik anlayışı içerisinde olduklarını söyledi.

'Şanlıurfa'da olmaktan mutluluk duyuyoruz'..

Şanlıurfa’yı ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş, “Türkiye’nin en genç nüfuslu şehri Şanlıurfa’da bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. 24 Haziran seçimlerinin ardından çalışmalarımıza devam ediyoruz. Partimizin esası şudur ki; bir seçim biter, ertesi gün yeni seçime hazırlanmak için çalışmalarımıza devam etme anlayışıdır. Türkiye’nin her yerinde başlattığımız Gençlik Kolları İstişare Toplantıları'nın ilkini Türkiye’nin en genç şehri olan Şanlıurfa’mızdan başlattık ve toplantılarımızı burada icra ediyoruz. AK Parti olarak Şanlıurfa’da güçlüyüz ve bu gücümüzü daha da pekiştirmek, Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için daha da güçlenmek için Gençlik Kolları olarak ne yapacağımız konularını görüşmek için buradayız. STK temsilcilerimiz, AK Parti teşkilatlarımızla gerçekleştireceğimiz görüşmeler neticesinde seçimlerin planlama toplantılarını bugün icra ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın kati bir şekilde vurguladıkları AK Parti gönül köprüsü inşa etmekle mükelleftir. Bizler de teşkilat olarak bu gönül köprüsünün odağında yer alıyoruz, bunun da merkezinde gençlik kollarımız var. Bu bilinçle gençliği Şanlıurfa’da daha da güçlendirerek yolumuza devam edeceğiz. Başkanımıza nazik kabulleri için teşekkür ediyoruz, Başkanımızla birlikte beraber Şanlıurfa’da gençlik ile ilgili konuları görüştük” şeklinde konuştu.

Büyükgümüş daha sonra Srebrenitsa katliamının yıldönümünde Eyyübiye Belediyesi'nin düzenlediği törene katıldı.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı