Yukarı Çık
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Yalova’ya geliyor
12 Haziran 2018 Salı 11:55:44
306 kez okundu.

 

 

Başkan Öztabak, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı büyük bir coşku ve heyecan içinde tüm Yalova halkı ile birlikte kucaklayacaklarını söyledi..

 

Haber \ Büşra GÜNDÜZ

AK Parti Yalova İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, “Cumhurbaşkanımızın müjdelerini yerinde dinlemek için tüm halkımızı 14 Haziran Perşembe günü saat 15.00’te, 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı’na davet ediyorum” diye konuştu. Öztabak, “Yalova’da rekor katılım ile Cumhurbaşkanımızı ağırlayacağız. Teşkilatımız her zaman liderine sahip çıkarak bağrına basmıştır. Bizler de ev sahibi olarak sorumluluklarımızın fazla olduğunun bilincindeyiz. Yalova olarak en fazla katılımla Cumhurbaşkanımıza ilginin ve alakanın her geçen gün arttığını göstereceğiz. Cumhurbaşkanımızın bizlere olan güvenini boşa çıkarmayacağız” dedi.

‘COŞKUYLA KARŞILAYACAĞIZ’..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı büyük bir heyecan içinde kucaklayacaklarını belirten Öztabak, şunları dile getirdi: “Cumhurbaşkanımızı her zaman ilgi ve teveccüh gösteren Yalova halkı, 14 Haziran'daki mitingde de aynı teveccühü gösterecektir. Vatandaşlarımızla Cumhurbaşkanımızı buluşturacağız. Bu büyük günde meydanları dolduracağız ve tarih yazacağız. Tüm vatandaşlarımızı Cumhurbaşkanımızı en iyi şekilde ağırlamaya misafir etmeye davet ediyorum. Bu seçim, asrın seçimidir. Teşkilat olarak ulaşamadığımız bir tek kişi bırakmayacağız. Bu seçimde AK Parti'ye oy vermelerini sağlayacağız. Gönlü vatan, millet, bayrak duygusu ile atan herkesi liderimizin mitingine davet ediyoruz. Cumhurbaşkanımızın elini güçlendirmek için AK Parti'nin mecliste en iyi şekilde temsil edilmesi gerekiyor. Meclis ayağını sağlam yapmazsak Cumhurbaşkanımızın elini güçlendiremeyiz.”

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı