Yukarı Çık
 
 ‘KOLTUK KORKUSU, ALLAH KORKUSUNUN ÖNÜNE GEÇTİ!’
17 Mayıs 2018 Perşembe 15:17:31
301 kez okundu.
  • YASKİ Başkanı Ahmet Özsümer, Belediye Başkanı Vefa Salman’ı topa tuttu..

 

 

..”Güçleri esnafa yetiyor. Yarın yeni müfettiş raporları gelince ne yapacaklar çok merak ediyorum!”

 

..”y ıkmazsa müfettişe esnafın verdiği taahhüttü gösterip kurtulmayı planlıyordu, olmadı. Tarih yazıyorlar. Belediye başkanı esnafına güvenmiyor ve bunu açık açık itiraf ediyor.”

 

..”Her sıkıştığında, bir işi yüzüne-gözüne bulaştırdığında vatandaşı AK Parti’ye yolluyor ya, o zaman, ‘sen niye o makamı işgal ediyorsun, beceremiyorsan bırak AK Partililer yönetsin’ derler adama!”

 

M. Ali CANTÖRÜN

YASKİ Başkanı, Yalova Belediye Meclis Üyesi Ahmet Özsümer, “Yalova Belediye Başkanı, ‘Esnaf taahhüt verirse iş yerlerinin yıkımını yaz sonuna ertelerim’ demişti, şimdi de ‘koltuğum gider’ kaygısı ile ramazan arifesinde esnafın ekmek teknelerini yıktırma peşinde” şeklinde konuştu.

“Valilikten bana resmi yazı getirin, ertelersem koltuğumu altımdan almayacaklarını yazsınlar diye esnafı koltuk pazarlığında, yıkma tehdidi ile kullanıyor” diyerek Başkan Vefa Salman’a yüklenen Özsümer, “Koltuk korkusu ile ramazan ayı arifesinde esnafa gücü yetti. Kendi beceriksizlikleri yüzünden denetime takılan belediye başkanı Vefa Salman, koltuğunu kurtarma uğruna, ‘kusura bakmayın, yıkmazsam beni koltuğumdan edecekler’ diyerek yıkıma girişti” şeklinde konuştu.

Özsümer, şunları söyledi: “Güçleri esnafa yetiyor. Yarın yeni müfettiş raporları gelince ne yapacaklar; çok merak ediyorum. Belediyeyi, Fenerbahçeliler Derneği’ni babalarının dükkanı sanıyorlar bunlar. Ne yani, ‘bakın kendi derneğimden başladım’ demek mi istiyor?  Başkanda koltuk korkusu Allah korkusunun önüne geçti. yıkmazsa müfettişe esnafın verdiği taahhüttü gösterip kurtulmayı planlıyordu, olmadı. Tarih yazıyorlar. Belediye başkanı esnafına güvenmiyor ve bunu açık açık itiraf ediyor,’ ellerinden taahhüt almadan yıkımı ertelemeyeceğim, yoksa koltuğum gider’ diyor. Her sıkıştığında, bir işi yüzüne-gözüne bulaştırdığında vatandaşı AK Parti’ye yolluyor ya, o zaman, ‘sen niye o makamı işgal ediyorsun, beceremiyorsan bırak AK Partililer yönetsin’ derler.

Göreve geldiklerinden, bugüne kadar, her sıkıştığında vatandaşı AK Parti’ye yönlendirmeyi görev zannediyor. İşin şov kısmı, siyasi gösteri kısmı, yemekler, eğlenceler oldu mu ‘biziz’ deyip, her başı sıkıştığında ‘AK Parti çoğunlukta’ demekten vazgeçsin.”

 

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı