Yukarı Çık
 
Denizcilikte mezuniyet coşkusu
16 Mayıs 2018 Çarşamba 14:32:49
278 kez okundu.

 

 

 

Altınova Tersane Girişimcileri A.Ş. Denizcilik Meslek Lisesi’nin mezuniyet töreninde dönem birincisi olan öğrenci dönem kütüğüne bröve çaktı. Ardından diplomalarını protokol üyelerinden alan öğrenciler sahnede hep birlikte kep attılar..

 

Haber / Ebru HASBULAT


Altınova Tersane Girişimcileri A.Ş. Denizcilik Meslek Lisesi 2017-2018 eğitim-öğretim yılında mezun olan öğrenciler, düzenlenen törenle uğurladı.

Mezuniyet törenine; Altınova Kaymakamı Zafer Engin, Kaymakam Adayı Hüseyin Aydın, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, AK Parti Altınova ilçe Başkanı Hasan Zafer, CHP Altınova İlçe Başkanı Cemalettin Kılıç, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyeleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, daire amirleri, veliler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

BAŞARI DİLEKLERİ..
Törende dönem birincisi olan öğrenci dönem kütüğüne bröve çaktı. Ardından öğrencilere diplomaları verildi. Diplomalarını protokol üyelerinden alan öğrenciler sahnede hep birlikte kep attılar.

Öğrencilerin mutluluğunu paylaşan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, "Mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum. Okul müdürümüze ve öğretmenlerimize emekleri için teşekkür ediyorum" dedi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı