Yukarı Çık
 
‘Daima çalışacağım’
14 Mayıs 2018 Pazartesi 17:40:40
379 kez okundu.

 

 

  • 27’nci Dönem AK Parti Milletvekili Aday Adayı Ercan Gürer, köy ve mahalle muhtarlarına yönelik bir tanışma toplantısı düzenledi..

 

  • Muhtarlarla bir araya gelen Gürer, “Sağduyulu olduğunuz ve destek verdiğiniz için teşekkür ederim. Mühim olan Yalova’dan Cumhurbaşkanımıza ve partimize yakışır bir oy oranı çıkarmak” dedi..

 

 

Haber \ Büşra GÜNDÜZ

 

27’nci Dönem AK Parti Milletvekili Aday Adayı Ercan Gürer, köy ve mahalle muhtarları ile tanışma toplantısında bir araya geldi. Tike Marina Restaurant’ta gerçekleşen toplantıya, eski MHP İl Başkanı Namık Öz, köy ve mahalle muhtarları katıldı. Yalova’da gerek sektörde gerekse özel hayatında yapıcı bir üslubu seçtiğini ifade eden Ercan Gürer, “Her daim kendi işimin çalışanı oldum, patronu hiç olmadım. AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme fırsatı buldum. Sayın Cumhurbaşkanımız bana, partinin bizim gibi insanlara ihtiyacı olduğunu ve partiyi bırakmamam gerektiğini söyledi. Bu söz benim için bir görevdir. Bizler ticaretle uğraşan insanlarız. 240 tane sigortalı çalışanımız, 35 tane tedarikçi ve alt yüklenicimiz, yaklaşık 150’ye yakın araç filomuz var. Bugüne kadar ailem ve kardeşlerimizle beraber Yalova için çalıştık” dedi.

‘Benim bir makama ihtiyacım yok’..

Ülkenin iyi siyaset ile yönetilmeye ihtiyacı olduğunu söyleyen Gürer, sözlerini şöyle sürdürdü: “Benim bir makama ihtiyacım yok. Bunu mülakatta da söyledim, ‘Neden aday oldun?’ dediler. 15 Temmuz’da yaşamış olduğumuz sıkıntılar ve Türkiye’de bir FETÖ terörü var. Ekonomimizde de bir sıkıntı var. İşadamları yurtdışına gidiyorlar. Ben, Yalova’da bir kişiye daha iş verdiğim takdirde mutlu olan bir insanım. Bugüne kadar birçok kriz gördük. Araba sattık, kamyon sattık ancak hiçbir işçi kardeşimizi işten çıkarmadık. Geçtiğimiz günlerde bir ÇED toplantısı yaptık. 56 yaşındayım, bugüne kadar onurum ve şerefim için yaşadım. Orada, hiç görmediğim bir CHP grubundan hakaretler duydum. Bana pankart asıp ileri geri laflar söylediler. Bizler Yalova’da işimizi en iyi yapanlar arasındayız. Kademede ilk 3’teyiz. Vergide de ilk 5’in içindeyiz. Sadece yıllık orman kira bedeli olarak 3 milyon TL üzerinde devlete ödenek ödüyoruz. Yalova’da ne yapabiliriz diye düşünüyorum. Ülkemizin çok zor durumda olduğunu ve Sayın Erdoğan’ın da bu mücadelede yalnız kaldığını görünce aday adayı olma ihtiyacını hissettim. Milletvekili olamasam dahi benim, ailemin ve çevremin yolunun belli olmasını istedim. PKK’yı cezaevinde ziyaret edip, askerimize, polisimize kurşun sıkan kişileri ziyaret eden anlayışa karşı aday adayı oldum. Kendi kazancımı sırf bu yolda harcamayı düşünüyorum. Ben bu görevi vatan görevi olarak kabul ettim. Sayın Cumhurbaşkanımız, siz muhtarlarımıza çok değer veriyor. Bölgemizdeki muhtarla istişarelerde bulunmamızı söyledi. Sağduyulu olduğunuz ve destek verdiğiniz için teşekkür ederim. Mühim olan Yalova’da Cumhurbaşkanımıza ve partimize yakışır bir oy oranı çıkarmak. Aday olsam da olamasam da daima çalışacağım.”

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı