Yukarı Çık
 
LÖSEV'DEN YALOVA ÇIKARMASI..
13 Mayıs 2018 Pazar 14:41:51
229 kez okundu.

 

 

LÖSEV Bursa Koordinatörü Füsun Emecan Özcan:

'YÜZLERİNİ GÜLDÜRMEK İBADETLERİN EN GÜZELİ'

 

  • LÖSEV Bursa Şubesi tarafından, Anneler Günü Yalova'da kutlandı. Yalova'da gerçekleştirilen geziye, Yalova’da ikamet eden lösemili çocukların anneleri de katıldılar.

 

Haber / Zeynep TAŞTAN

LÖSEV, Anneler Günü’nü, sabrın, gücün ve fedakârlığın simgeleri lösemili çocukların anneleriyle bu yıl da özel etkinlikler ve sürprizlerle kutluyor. Başta Ankara merkez olmak üzere tüm irtibat ofislerinde hayata geçirilen etkinliklerde LÖSEV’li anneler geçirdikleri yoğun ve zorlu sürecin sıkıntılarını bir nebze de olsa unuttular. Birlik ve beraberliğin en içten hissedildiği özel günlerde LÖSEV anneleri, onlar için hazırlanan etkinliklerde moral depolayarak yalnız olmadıklarını bir kez daha hissetme fırsatı buldular.
Bursa LÖSEV’li annelerin Yalova çıkarması..

LÖSEV Bursa, Anneler Günü kapsamında anneler için düzenlediği Yalova gezisinde anneler keyifli vakit geçirdiler. Bursa’dan Yalova’ya gerçekleştirilen geziye, Yalova’da ikamet eden lösemili çocukların anneleri de katıldı. LÖSEV anneleri, Yalova’da ilk olarak Atatürk’ün bir çınar dalını kurtarmak için yerinden taşıttığı Yürüyen Köşk'ü gezdiler. Atatürk’ün yaşadığı evi ziyaret eden anneler, öğle yemeğini de köşkün kafeteryasında yediler.

'Yüzlerini güldürmek ibadetlerin en güzelidir'..

Yemekte konuşan LÖSEV Bursa Koordinatörü Füsun Emecan Özcan, "LÖSEV ailesi olarak annelerimizin sadece özel günlerde değil; her daim yanı başında en büyük destekçileri olmaya devam edeceğiz. Onlar bizim için çok kıymetli. Bir annenin yüzünü güldürmek ibadetlerin en güzelidir. Bize bu imkânı tanıyan tüm destekçilerimize teşekkür ediyor, tüm annelerin anneler gününü en içten dileklerimizle kutluyoruz. Yoktan var vardan çok eden, gece-gündüz demeden hayattaki en kıymetli varlığı olan yavrusunun sağlığı için gözünü kırpmadan dualar ederek geceler boyu bekleyen, çoğu zaman tek beklentisi yavrusunun gülen yüzü olan annelerin kıymetini biliyor ve onları mutlu ederek evlatların yaşam bağını kuvvetlendiriyoruz” dedi.

Termal'i de gezdiler..

Hep birlikte yenilen öğle yemeğinde Yalova Üniversitesi LÖSEV Topluluğu öğrencileri çiçekleriyle annelere sürpriz yaparak günlerini kutladı. Birlikte çekilen anı fotoğraflarının ardından anneler, Yalova Termal’e gerçekleşen gezi sonrasında kendileri için düzenlen keyifli bir günü daha geride bırakmanın mutluluğu ile Bursa’ya döndüler.

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı