Yukarı Çık
 
 ‘Hedefimiz inovasyon odaklı bir kimya şirketi olmak’
11 Mayıs 2018 Cuma 17:08:49
418 kez okundu.

 

 

‘İnovasyon Kültürü’ Ak-Kim Kimya’yı birinciliğe taşıdı

 

“İnovasyon, Ak-Kim’de hepimizin işi” diyen Genel Müdür Onur Kipri:

 

 

Türkiye’nin öncü kimya şirketi Ak-Kim Kimya, 10. PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde, “İnovasyon Kültürü Geliştirme” kategorisinde birinci oldu..

 

Ak-Kim Kimya Genel Müdürü Onur Kipri, “Ak-Kim Kimya’da tüm çalışanların dahil olduğu projemizin bizi uzun vadeli stratejik hedeflerimize her gün bir adım daha yaklaştırdığının bilincindeyiz” dedi..

 

M. Ali CANTÖRÜN

 

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin (PERYÖN), insan kaynakları yönetimi alanında yenilikçi, yaratıcı ve başarılı uygulamaları tanıtmak, örnek teşkil eden nitelikteki çalışmaları sektöre kazandırmak ve kurumların birbirinden öğrenme sürecini desteklemek amacıyla bu yıl 10’uncusunu düzenlediği PERYÖN İnsana Değer Ödülleri, geçtiğimiz günlerde sahiplerini buldu. Türkiye’nin öncü kimya şirketi Ak-Kim Kimya da, 2015 yılında başlattığı “İnovasyon Kültürü Projesi” ile “İnovasyon Kültürü Geliştirme” kategorisinde birinciliği kucakladı.

Kipri: “Hedefimiz inovasyon odaklı bir kimya şirketi olmak”..

Ak-Kim Kimya Genel Müdürü Onur Kipri, ödülün kendileri için gurur verici olduğunu söyledi. Pazara ve müşterilerine inovatif ürünler ve çözümler sunarak değer yaratabilen bir kimya şirketine dönüşmeyi hedeflediklerini belirten Kipri, şunları dile getirdi: “Şirketimiz bünyesinde 2015 yılında başlattığımız ve 4 yıllık bir sürece yaydığımız ‘İnovasyon Kültürü Projesi’ ile inovasyon kavramını kurum kültürünün ve iş süreçlerinin ayrılmaz bir parçası haline getirmeyi amaçlıyoruz. Tüm çabalarımız inovasyon kültürünü yeşertecek ortamı oluşturmak, bu sürecin sürdürülebilirliğini sağlamak ve bu alanda da örnek bir şirket olmak. Ak-Kim Kimya’da tüm çalışanların dahil olduğu projemizin bizi uzun vadeli stratejik hedeflerimize her gün bir adım daha yaklaştırdığının bilincindeyiz. İnovasyon, Ak-Kim’de hepimizin işi. Projeye gönül veren değerli iş arkadaşlarımın yanı sıra, bizi bu ödüle layık gören PERYÖN yönetimine de çok teşekkür ediyorum.”

 

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı