Yukarı Çık
 
 ‘Amacımız beldemizi her yönüyle kalkındırmak’
14 Şubat 2018 Çarşamba 14:46:40
336 kez okundu.

 

 

Subaşı’nın her geçen gün daha güzel ve cazip bir yapıya büründüğünü belirten Başkan Volkan Yılmaz, özellikle Osmangazi Köprüsü’nün yapımı ile bölgede yeni projelerin de hayata geçirilmeye başlandığını söyledi.

 

Ebru HASBULAT

 

Subaşı'nın muhteşem manzarası, beldeye ilgiyi daha da artırıyor. Osmangazi Köprüsü'nün yapılmasıyla birlikte beldelerine ilginin daha da çoğaldığını belirten Subaşı Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, yaptıkları ve yapacakları yeni yatırımlarla beldelerini cazibe merkezi haline getireceklerini söyledi.

Subaşı'nın çehresinin değiştiğine dikkat çeken Başkan Yılmaz, şu açıklamayı yaptı: “Daha modern ve daha güzel bir Subaşı için çalışmalarımız yoğun şekilde sürüyor. Göreve geldiğimizden günden itibaren gerek kamu gerek özel sektör gerekse de belediyenin kendi imkanları ile eğitimden sağlığa, ihtiyaç duyulan her alanda yaptığımız yatırımlarla beldemizi cazibe merkezi haline getirmekteyiz. Hedefimiz; milletimizin bize verdiği emaneti en iyi şekilde koruyup, halkımıza hizmetlerin en kısa zaman içerisinde dönmesini sağlamaktır. Bunun için yaptığımız ekip çalışması ile beldemize ihtiyaç duyulan her yatırımı getirmeye kararlıyız. Belediyecilik sadece yol ve kaldırım yapmakla bitmiyor. Vatandaşın problemlerinin tespit edilmesi ve yerinde çözülmesi gerekli. Göreve geldiğimiz günden bu yana bu anlayışı beldemizde tahsis etmeye çalışıyoruz. Bir yandan sosyal belediyecilik alanında hizmet verirken, diğer yandan da beldemizin kalkınması için yatırımlarda bulunuyoruz. Amacımız beldemizi her yönüyle kalkındırmak. Bunun için de merkezi hükümetimizin, Milletvekilimiz Fikri Demirel'in ve AK Parti İl Başkanımız Yusuf Ziya Öztabak'ın desteği büyük. Bundan dolayı beldemizin kalkınmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı