Yukarı Çık
 
‘BURADA HERŞEY DOĞAL!’
1 Aralık 2017 Cuma 17:06:28
321 kez okundu.

Çiftçi Hasan Şarküteri İşletmecileri Altuğ Arslanoğlu ve Günay Yaylı:

 

 

  • İşletmelerinde bulunan tüm ürünlerin doğal ve katkısız olduğunu belirten Yaylı ve Arslanoğlu, ürünlerin çoğunu kendi çiftliklerinde ürettiklerini dile getirdi..

 

..”Günlük süt satışı yapıyoruz. Sütümüzü kendi çiftliğimizden üretiyoruz. Yöresel peynir çeşitlerimiz var. Yerinden taze olarak getiriyoruz.”

 

Haber / Zeynep TAŞTAN

 

Yalova’da İsmet Acar C addesi üzerinde hizmet veren Çiftçi Hasan Şarküteri, vatandaşları günlük ve doğal ürünler ile buluşturmaya devam ediyor. İşletmelerinde bulunan tüm ürünlerin doğal ve taze olduğunu söyleyen Arslanoğlu ve Yaylı, işletmelerinde kendi çiftliklerinden ürettikleri mavi yumurtanın da bulunduğunu ifade ettiler.

‘Ürünlerin hepsi taze’..

İşletmede bulunan ürünlerin hepsinin taze olduğunu söyleyen Yaylı ve Arslanoğlu, “Günlük süt satışı yapıyoruz. Sütümüzü kendi çiftliğimizden üretiyoruz. Aynı zamanda günlük taze yumurta satışı da yapıyoruz. Peynir çeşitlerimiz oldukça geniş. Yöresel peynir çeşitlerimiz var. Yerinden taze olarak getiriyoruz. Doğal zeytin ve zeytinyağı çeşitlerimiz de var. Siirt, Artvin ve Hakkari’den getirttiğimiz özel ballarımız mevcuttur” diye konuştular.

‘Mavi yumurta besin değeri açısından en yükseği’..

Mavi yumurtanın renginin tamamen doğal olduğunun altını çizen Yaylı ve Arslanoğlu, “Mavi yumurtanın dünyanın en yüksek besin değerlerine sahip yumurta olduğu ve söyleniyor. Ayrıca vitaminleri bakımından yüksek olduğundan bağışıklık sistemini de güçlendiriyor. Üreme sağlığı için fayda sağlayan bu yumurta yağ ve kolesterol oranının düşük olmasından dolayı kalp ve damar rahatsızlığını tetiklemiyor  gibi bilgileri de veriliyor” diye konuştular.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı