Yukarı Çık
 
‘Tek hedef liderlik’
30 Kasım 2017 Perşembe 17:04:42
262 kez okundu.

 

 

Altınova Belediyespor Genel Koordinatörü Abdurrahman Güneş, hedeflerine adı adım ilerlediklerini ifade ederek,”İlk amacımız, ilk yarıyı lider kapatmak” dedi..

 

Haber / Onur ERDİK

 

Altınova Belediyespor’un emin adımlarla hedefine ilerlediğini belirten Abdurrahman Güneş, “3. Lige çıkmak için tüm şartlar lehimize. Hedefimiz BAL Şampiyonluğu” dedi.

DEĞERLENDİRMEDE BULUNDU..

Son hafta ile oynanacak Lüleburgaz maçının değerlendirmesini yapan Altınova Belediyespor Genel Koordinatörü Abdurrahman Güneş, “Bu hafta oynadığımız Kadıköyspor maçında iyi oynamamamıza rağmen kazandık. Adım adım tek tek yolumuza devam ediyoruz. İnşallah ilk yarıda kayıpsız gider lider bitiririz. Hafta sonu oynayacağımız Lüleburgazspor maçını da kazanmak istiyoruz. Ligde hiç bir maç kolay değil.Rakipler bize ayrı motive oluyor.İnşallah bu birlik beraberlikle bu maçı da geçeriz.Taraftarlarımız bizi yalnız bırakmasınlar desteklesinler. Başkanımız ve yönetim kurulumuz bu takımın başarılı olabilmesi için yoğun çaba harcıyor. Altınova Belediye Başkanımız Dr. Metin Oral’a teşekkür ederiz, büyük destek veriyor bize. Kendisi bizim gerçek gücümüz. Teknik heyet ve futbolcularımız uyum içerisinde çalışmaları sürdürüyor. Tüm cami a hedefe kilitlenmiş durumda” dedi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı