Yukarı Çık
 
‘Yalova’yı tanıtıyoruz’
13 Kasım 2017 Pazartesi 14:34:02
483 kez okundu.

 

 

 

  • Yalova Fotoğraf Atölyesi Grubu Yöneticisi Suat Gök, Yalova’yı ilk kez gören fotoğrafçıların hayran kaldıklarını söyledi.

 

Yalova Fotoğraf Atölyesi, Marmara’nın incisi Yalova’yı tanıtmaya devam ediyor. Özgür Gez Fotoğraf Topluluğu ve Büyükçekmece Fotoğraf Derneği üyelerinden oluşan 15 kişilik bir grup hafta sonu ilimizi gezdi.

 

Haber / Zeynep TAŞTAN

 

Yalova Fotoğraf Atölyesi, Yalova’yı tanıtmaya devam ediyor. Hafta sonu 15 kişilik bir grup, Yalova’yı gezerek tanıma fırsatı buldu. Yalova Fotoğraf Atölyesi Grubu Yöneticisi Suat Gök, Yalova’yı ilk kez gören fotoğrafçıların hayran kaldıklarını ifade etti. Bu tür gezileri zaman zaman yaptıklarını söyleyen Gök, fotoğrafçıların tekrar Yalova’ya gelmek için can attıklarını da sözlerine ekledi.

‘Yalova’yı tanıtıyoruz’..

Yalova Fotoğraf Atölyesi Grubu Yöneticisi Suat Gök, yapılan fotoğraf gezileri ile Yalova’yı tanıttıklarını dile getirdi. Gök, “Yalova Fotoğraf Atölyesi olarak Marmara’nın incisi güzel Yalova’mızı tanıtmaya devam ediyoruz. Özgür Gez Fotoğraf Topluluğu ve Büyükçekmece Fotoğraf Derneği üyelerinden oluşan 15 kişilik bir grup hafta sonu misafirimiz oldular. Fotoğraf gezimizde ilk rotamız Teşvikiye köyü, Çifte Şelale ve Dipsiz Göl ve çevresi oldu. Daha sonra gelen misafirlere, Yalova Fotoğraf Atölyesi’nin yapmış olduğu projeler ve sergiler hakkında sunum yapıldı” diye konuştu.

‘Kalabalık bir grupla tekrar gelecekler’..

En kısa zamanda tekrardan geleceklerini söyleyen Suat Gök, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Ertesi gün gezimizin rotasını mimari yapısı ve el sanatlarıyla ünlü şirin beldemiz Güneyköy’e çevirdik.El sanatları ustası ve rehberimiz Mehmet Atışan, İstanbul’dan gelen konuklarımıza Güneyköy’ün kültürü ve geçmişi hakkında faydalı bilgiler verdi. Gezinin sonunda ilk kez Yalova’ya gelen fotoğrafçı dostlarımızın yüzünde güzel bir tebessüm vardı ve en kısa zamanda daha kalabalık bir grupla geleceklerini söyleyip geziyi sonlandırdık.”

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı