Yukarı Çık
 
 ‘4 yıl daha hizmet vermeye devam edeceğiz’
13 Kasım 2017 Pazartesi 14:32:55
365 kez okundu.

 

 

  • Türk- Eğitim Sen Kongresi geçtiğimiz Pazar günü yapıldı. Mustafa Deviren ve yönetimi 3. kez başkanlığa seçildi.

 

..”Ekip olarak Yalova’da tecrübeliyiz. 3. dönemimiz. Bu dönem bizim profesyonel olma dönemimiz. Tecrübeli dönemimiz olacak. Yalova’daki eğitim camiasını biliyoruz.”

 

Haber / Zeynep TAŞTAN

 

Türk Eğitim Sen’in, Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’nda yapılan kongresine, MHP İl Başkanı Hasan Topçular ve yönetimi de katılım sağladı. Deviren, 110 delegenin olduğu kongreye 86 delegenin katılım sağladığını ifade etti. Deviren, yaptığı açıklamada, “Türk Eğitim-Sen Yalova Şubesi olarak 12 Kasım Pazar günü 6. olağan kongremizi gerçekleştirdik. 110 delegenin bulunduğu sendikamızda, 86 delege kongreye katılım sağladı. Kongrede oyların sayılması sonucu 3 dönemde yerimizi aldık. 4 yıllığına yönetim kurulu olarak yeniden seçildik. Bizimle birlikte yönetim kuruluna seçilen üyelerimize hayırlı olsun. Allah utandırmasın. 4 yıl güzel Yalova’mıza hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

‘Eğitimin her zaman takipçisi olacağız’..

Yalova’daki eğitim camiasını bildiklerini söyleyen Deviren, “Ekip olarak Yalova’da tecrübeliyiz. 3. dönemimiz. Bu dönem bizim profesyonel olma dönemimiz. Tecrübeli dönemimiz olacak. Yalova’daki eğitim camiasını biliyoruz. Yalova’nın eğitim sorunlarını biliyoruz. En verimli olacağımız dönem bu dönemdir. Yalova’da eğitimin her zaman takipçisi olacağız” diye konuştu.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı