Yukarı Çık
Seminer
 ‘Köylere daha güzel projelerimiz var’
10 Ağustos 2017 Perşembe 17:26:52
418 kez okundu.

 

 

İl Özel İdare’den köylere sıkı markaj!

 

 

Köy yollarına, İl Özel İdaresi öz kaynakları ile 13,5 km, KÖYDES kapsamında 5,5 km olmak üzere toplam 19 km sıcak asfalt yapılacak.

 

Haber / Vedat SARI

 

2017 yılı sıcak asfalt (BSK) çalışmasına start verildi. Köy yollarına, İl Özel İdaresi öz kaynakları ile 13,5 km, KÖYDES kapsamında 5,5 km olmak üzere 19 km sıcak asfalt yapılacak. Köylerde yapılan projelere büyük önem veren ve çalışmalar üzerinde titizlikle duran Yalova Valisi Tuğba Yılmaz,sıcak asfalt (BSK) projesinin startını Elmalık köyünde vermişti. 2017 yılı programında yer alan çalışmalara hız verileceğini kaydeden İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, şu ana kadar 89,5 kilometre olan sıcak asfalt çalışmalarının aralıksız devam edeceğini, köy yollarına gereken hassasiyetin gösterildiğini söyledi.

‘PROJELERİMİZİ BİR BİR GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ’.

Demirel, “Sıcak asfalt (BSK) çalışmalarının startını Valimiz ile birlikte verdik.Köy alt yapı çalışmaları kapsamında yürüttüğümüz köy yollarının modernize edilmesi, çalışmalarımızın en önemli ayağı köy yollarının asfaltlanmasıdır. Son yıllarda gerçekleştirilen sıcak asfalt (BSK) projelerimiz söz konusu faaliyetlerimizin en önemli ayağını oluşturuyor. Köylerimize gereken önemi ve desteği sürdürüyoruz. Daha önce yürüyerek dahi köylere ulaşmakta zorlanan vatandaşlarımız şimdi araçlarıyla çok rahat bir şekilde gidebiliyor. Bu bölgelere daha güzel projelerimiz de var. Bunları bir bir gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı