Yukarı Çık
Vali Erol’dan Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’na hayırlı olsun ziyareti
20 Eylül 2021 Pazartesi 16:48:22
250 kez okundu.

 

 

Yeni binanın üyelerin beklentisine uygun şekilde, daha kaliteli hizmet sunulmasını sağlayacağına inandığını söyleyen Vali Erol, “Tüm ekibinizi tebrik ediyor, yeni binanızın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Haber / Esin KAYA

 

Yalova Valisi Muammer Erol, YTSO’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen ziyarette Vali Erol’u, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Kenan Engin ve Özkan Şenel, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemil Demiryürek, Kazım Demirtaş, Hakan Gençer karşıladılar.

YENİ BİNANIN HAYIRLI OLMASINI DİLEDİ..

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası yeni hizmet binasının hayırlı olması dileklerini ileten Vali Muammer Erol, “Yalova Ticaret ve Sanayi Odamızın, gerek mevzuatla belirlenen görevleri, gerekse üyelerinin beklentisi açısından hizmet alanı oldukça geniş. Tabi ki bu hizmetlerin daha verimli, daha kaliteli sunulabilmesi adına hizmetlerin yürütüldüğü mekânlar da önemli. Bu anlamda, yeni binanızın üyelerinizin beklentisine uygun şekilde, daha kaliteli hizmet sunulmasını sağlayacağına inanıyorum. Bu hizmetin bu aşamaya gelmesinde başta siz olmak üzere, tüm ekibinizi tebrik ediyor, yeni binanızın hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

‘MODERN BİR HİZMET BİNASI YAPTIK’..

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “İlimiz şirket sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Dolayısıyla üyelerimize daha kaliteli hizmet vermek ve kentin öncü kuruluşu olarak ilimiz prestijine katkıda bulunmak için modern bir hizmet binası yaptık. Binamız uzun yıllar hizmet verecek şekilde tasarlandı ve planlandı. Teknolojik alt yapıya sahip bir binada hep birlikte tüm firmalarımıza daha güzel hizmetler vereceğiz” şeklinde konuştu.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı