Yukarı Çık
Yeni Başkan Gürcan Özten
14 Eylül 2021 Salı 16:55:18
302 kez okundu.
Yalova Mali Müşavirler Muhasebeciler Derneği’nde kongre heyecenı yaşandı

 

 

Haber / Esin KAYA

Yalova Mali Müşavirler Muhasebeciler Derneği 19. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Divan başkanlığını kurucu üye Ömer Üstün’ün yaptığı 19. olağan genel kurulda yönetim, denetim, onur kurulu ve genel merkez delegeleri belirlendi. Yapılan seçim sonucunda yönetim kurulu; Gürcan Özten, Özkan Yalçın, Kenan Çetinbağ, Kenan Karabağ, Mehmet Tufan Kazıcı, İbrahim Akyıl, Zinnet Dinçer’den oluştu.

Denetim Kurulu; Aytekin Aktaş, Neşet Saday, Akın Bayraktaroğlu, Onur Kurulu; Bülent Keğaz, Uğur Çakır, Arif Efe ve Genel Merkez delegeleri olarak ise Nuran Uzun Turan, Özkan Yalçın seçildiler.

Dernek Başkanı seçilen Gürcan Özten, meslek mücadelesinde sivil toplum örgütü olan mali müşavirler ve muhasebeciler derneklerinin Türkiye’nin genelinde büyük hizmetler verdiğini, Yalova’nın uzun yıllar bu mücadelenin içinde önemli bir yeri olduğunu söyledi. Görev yapacağı yönetim sürecinde dernek üye sayısının arttırılacağını, her ruhsatlı meslek mensubunun derneğe üye olması yolunda çalışacaklarını dile getiren Özten, eğitim ve sosyal etkinlikler düzenleyerek bu iş yoğunluğunda zaman fakiri meslektaşlarına bir nefes aldıracak aktiviteler yapacaklarını belirtti. Gürcan Özten, son olarak geçmiş dernek yönetim kurulu ve SMMM Oda Başkanı Bülent Keğaz olmak üzere tüm oda yönetimine derneğe verdikleri destek için teşekkür etti.

 

 

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı