Yukarı Çık
Bakan Varank, Yalovalı gençlerle buluştu
2 Ağustos 2021 Pazartesi 15:23:47
248 kez okundu.
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen Gençlik Buluşması’nda gençlerle bir araya geldi.

 

 

Haber \ Büşra GÜNDÜZ

Bir dizi açılışlar ve ziyaretler için Yalova’ya gelen Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen Gençlik Buluşması’na katıldı. TİGEM Tatil Park Çınar Kafe’de gerçekleşen Gençlik Buluşması’na; Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, AK Parti Yalova Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş ile Meliha Akyol, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar ve Yalovalı gençler katıldı. Varank, İl Gençlik Kolları Başkanı Emirhan Balkaya’nın moderatörlüğünde gençlerin sorularını yanıtladı.

Teşekkür etti..

Gençlik Buluşması ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Balkaya, “Sanayi ve Teknoloji Bakanı’ın katılımlarıyla Yalova Gençlik buluşmamızı gerçekleştirdik. Kıymetli Bakanımızla sanayi ve teknoloji alanında Türkiye’deki son gelişmeleri konuşup kendisinden çok değerli bilgiler aldık. Sayın Bakanımıza, Yalova Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Mustafa Tutuk’a, Milletvekillerimiz Sayın Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’a, İl Başkanımız Sayın Muğlim Bağatar’a ve buluşmamıza katılan değerli genç kardeşlerime çok teşekkür ederim” dedi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı