Yukarı Çık
Oral, personeliyle bayramlaştı
17 Temmuz 2021 Cumartesi 17:05:46
327 kez okundu.
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, belediye personeliyle bayramlaştı. Belediye personeliyle bayramlaşan Başkan Oral, özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti..

 

 

 

Haber / Esin KAYA

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, belediye personeliyle bayramlaştı. Belediye personeliyle bayramlaşan Başkan Oral, özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

BİRİMLERİ TEK TEK GEZDİ..

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, belediye merkez bina, Fen İşleri Garaj ve Temizlik İşlerinde çalışan personelle bayramlaştı. Belediye birimlerini tek tek gezen Başkan Oral, personelinin Kurban Bayramı’nı kutladı.

“BİRLİK BERABERLİK İÇİNDE”..

Covid-19 salgını nedeniyle sıkıntılı bir süreçten geçilmesine rağmen, birlik ve beraberlik içinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Oral, “Bayramlar bizim kültürümüzde, bizim inancımızda kırgınlıkların ve dargınlıkların bittiği günlerdir. Her birimdeki personelimizle el ele, gönül gönüle yaptığımız çalışmalarla Altınova’da başarıyı yakaladık. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepinizin Kurban Bayramını kutluyor, ailenizle huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum" dedi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı