Yukarı Çık
ADIM ADIM YALOVA’YI TANITIYORLAR
15 Temmuz 2021 Perşembe 13:13:26
336 kez okundu.
Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk'un eşi Gökşen Tutuk, sosyal medya üzerinden başlatmış olduğu ‘Adım Adım Yalova’ tanıtım projesi kapsamında ilçe ve belde belediye başkanlarının eşleriyle birlikte merkez ilçe kültür turu gerçekleştirdi.

 


 

Haber / Esin KAYA

 

Geçtiğimiz günlerde ilçe ve belde belediye başkanlarının eşlerini TİGEM Çınar Kafe’de ağırlayan Gökşen Tutuk, Yalova’nın tanıtımına yönelik yapmış olduğu projeyi anlatmıştı. Projenin ikinci ayağında belediye başkanlarının eşleriyle merkez ilçe turu düzenleyen ve merkezde bulunan tarihi ve turistik yerler gezen Tutuk ve misafirleri, ilk olarak Yürüyen Köşk’ü gezdi. Karaca Arboretum, Deprem Anıtı, Kağıt Müzesi, Kent Müzesi turun diğer gezi noktalarıydı. Tanıtım gezisi, Yalova’nın ilk patentli tatlısı Yalova Sütlüsü ikramı ile son buldu. 

‘KEYİFLİ BİR GEZİ GERÇEKLEŞTİRDİK’..

Proje hakkında bilgi veren Gökşen Tutuk, "Turizminden sanayisine, sanatından eğitimine, tanıtma hedefi ile ilk adımı attığımız projemizde önceliğimiz turizm konusu oldu. Masmavi denizinden yemyeşil doğasına her zevkten tatilciye hitap ediyor olması, zengin bir tarihi değeri olması daha çok adım atmamız için bizi teşvik ediyor. Yalova önemli bir değer ve bu değere hepimiz sahip çıkmalıyız. Binlerce kilometrelik yolculuklar, tek bir adımla başlar mottosu ile adım adım yola çıktık. Yalova hepimizin. Her açısıyla keşfedilmeyi bekleyen Yalova'yı tanıtmak adına çalışmalarımıza son sürat devam edeceğiz. Adım Adım Yalova sosyal medya hesaplarından bizleri takip eden paylaşımlarımızın daha fazla kişiye ulaşması için paylaşım yaparak projemize ve en önemlisi Yalova’nın tanıtımına destek olan herkese çok teşekkür ederiz" dedi.

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı