Yukarı Çık
Kantinciler Derneği kantinci esnafın yanında
12 Ocak 2021 Salı 17:21:18
1019 kez okundu.
Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği (YAKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Selim Işılak, pandemiden etkilenen kantinci esnafa ve kantin çalışanlarına 400 koli erzak yardımında bulundu.

 


 

Haber \ Büşra GÜNDÜZ

Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği (YAKAD) Yönetim Kurulu Başkanı Selim Işılak, pandemi sürecinde çalışamayan kantinci esnaf ve kantin çalışanları için 400 koli erzak yardımında bulundu. Işılak, kantinci esnafın her zaman yanında olacaklarını ifade etti. Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Işılak, “10 aydır çalışamayan ve 1 TL dahi siftah yapamamış olan kantinci esnafımız ve kantinlerde çalışan vatandaşlarımıza katkı sunuyoruz. Kantincilerimiz ve çalışanları, topyekûn bu sektörün içerisinde yer alan insanlarımız oldukça mağdur durumda. Bir nebze de olsa onların yanında bulunmaya çalışıyoruz” dedi. Teşekkür etti..

Hayırseverlere ve katkısı bulunanlara teşekkür eden Işılak, “Kantin işletmecilerimiz ve kantin çalışanlarımız başta olmak üzere Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Yönetim Kurulu olarak tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi esnaflarımıza ve kantin çalışanlarımıza katkıda bulunuyoruz. Bu kapsamda temin ettiğimiz 400 koli erzakın dağıtımını sürdürüyoruz. Ülke olarak her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe yardımlaşma ve dayanışmaya ihtiyaç var. Bu vesile ile Yalova Kantin İşletmecileri Esnaf Derneği Yönetim Kurulu olarak ihtiyaç sahibi esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza yapmış oldukları katkılar ile destek veren tüm hayırseverlerimize de teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı