Yukarı Çık
ARMUTLU'DA İZMİR İÇİN YARDIM TOPLANIYOR
4 Kasım 2020 Çarşamba 15:26:52
2656 kez okundu.
Armutlu Kaymakamlığı ve Armutlu Belediyesi İzmir'deki depremzedelere ulaştırılmak üzere Armutlu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca başlatılan yardım kampanyasına tüm vatandaşları katılmaya çağırdı..


 

Haber / Zeynep TAŞTAN

Armutlu Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, "İzmir'de 30.10.2020 tarihinde meydana gelen deprem ile ilgili olarak depremzedelere ulaştırılmak üzere ayni bağış kabulü Armutlu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfınca başlatılmıştır. AFAD Koordinasyonu'nda yürütülen yardımlar kapsamında sadece gıda kolisi, alışveriş kartları ve yeni (kullanılmamış) battaniye ihtiyacı bulunmaktadır. Nakdi yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız bağışlarını Yalova Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından belirlenen hesap numaralarına yapabileceklerdir. Konu ile ilgili olarak bağışlarını depremzedelere ulaştırmak isteyen hayırsever kişi/kurumların, Armutlu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü ile iletişime geçebileceklerdir" denildi.

Belediye de destek verecek..

Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat ise yaptığı açıklamada, "İzmir'de 30.10.2020 tarihinde meydana gelen deprem ile ilgili olarak depremzedelere ulaştırılmak üzere ayni bağış kabulü Armutlu Belediyesi tarafından başlatılmıştır. AFAD Koordinasyonu'nda yürütülen yardımlar kapsamında sadece gıda kolisi ve yeni (kullanılmamış) battaniye ihtiyacı bulunmaktadır. Konu ile ilgili olarak bağışlarını depremzedelere ulaştırmak isteyen hayırsever kişi/kurumlar, Armutlu Belediyesi Beyaz Masa birimiyle iletişime geçebilirler" dedi.

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı