Yukarı Çık
‘YALOVA-ARMUTLU YOLU İÇİN NE ZAMAN ADIM ATACAKSINIZ?’
22 Eylül 2020 Salı 16:33:30
4617 kez okundu.
CHP İl Başkanı Gürel’den AK Parti Milletvekili Büyükgümüş’e sitem dolu sözler..

 

 

 

M. Ali CANTÖRÜN

 

AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş’ün geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan yaptığı bir paylaşıma CHP İl Başkanı Mehmet Gürel’den cevap gecikmedi.

 

Büyükgümüş’ün, “Uşi anlaşmasına uymayan İtalyanlar'a 12 adayı Lozan'la birlikte tamamen teslim ettik. Yani, Bakanımız Mevlut Çavusoglu haklı. Derdimiz şu olmalı: Tarihimizden doğru sonuçlar çıkaralım ve geleceğe daha güçlü hazırlanalım. Türk dışişlerine güvenim tamdır” şeklinde açıklamada bulunduğunu ifade eden CHP İl Başkanı, “Sevgili hemşerim; 1- Sevr’i oku, 2- Lozan’ı oku, 3- Nutuk’u muhakkak oku, 4- Yalova-Armutlu yolunu yaptır, 5- Vatanım Sensin dizisini izle” dedi.

 

AK Parti Yalova milletvekilini, Yalova’ya ilişkin sorunları çözme noktasında aktif olmaya davet ettiğini söyleyen Mehmet Gürel, “Kendisini daha önce uyarmıştım; Yalova’nın acil çözüme kavuşturulması gereken sorunları var, bunların üzerine eğilmesini rica etmiştim. Ancak görüyorum ki; yıllardır yarım kalan Yalova-Armutlu yolu başta olmak üzere, şehir merkezindeki kentsel dönüşüm ve diğer aciliyet arzeden konularda şu ana kadar kendisi ve partisi herhangi bir somut adım atmış değil” şeklinde konuştu.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı