Yukarı Çık
‘İstanbul Caddesi’ni cazibe merkezi haline getireceğiz’
14 Eylül 2020 Pazartesi 12:42:50
1458 kez okundu.
Başkan Vekili Tutuk, çalışmaları yerinde inceledi

 

 

Haber / Esin KAYA

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, asfaltlama çalışmalarının devam ettiği İstanbul Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Asfaltlama çalışmaları öncesi İstanbul Caddesi ve bu caddeye bağlı bazı sokakların ömrünü tamamlamış olan kanal hatları ve içme suyu hatları yenilenmişti. Bu çalışmalarının hemen akabinde ise İstanbul Caddesi’nde asfaltlama çalışmalarına başlandı. Gece gündüz devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkan Vekili Tutuk, vatandaşların taleplerini ve isteklerini dinledi.

İstanbul Caddesi’nin özlenen bir görüntüye kavuştuğunu belirten Belediye Başkan Vekili Tutuk, “İstanbul Caddesi ile ilgili göreve geldiğimiz günden bugüne kadar gerek esnafımızdan, gerek ise vatandaşlarımızdan talepleri aldık değerlendirdik. Yapmış olduğumuz değerlendirmeler sonucunda caddenin asfaltlanması ilk önceliğimiz oldu. İlk önce caddedeki alt yapı çalışmalarını kısa sürede bitirdik. Ardından ise asfaltlama çalışmalarına geçtik. Asfaltlama çalışmasının bitmesiyle yine vatandaşlarımızdan ve esnafımızdan gelen talepler doğrultusunda iyileştirme çalışmaları yapacağız ve caddemizi cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi.

 

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı