Yukarı Çık
Ülkücülerden kurtuluş atışı
24 Temmuz 2020 Cuma 13:07:23
1737 kez okundu.
Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Derneği, 19 Temmuz Yalova’nın kurtuluşu ve 15 Temmuz Demokrasi Bayramı dolayısıyla atıcılık yarışması düzenledi.

 

Haber / Zeynep TAŞTAN

Yalova’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıldönümünde Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü Derneği tarafından atıcılık yarışması düzenlendi. Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan ve Başkan Yardımcısı Akın Haberal, Serhat Kılıç, Erkin Bora Aksar, Halil Babadağlı, Muhammed Yavuz’un da katılım gösterdiği organizasyonda heyecanlı dakikalar yaşandı.

80 kişinin katılımıyla gerçekleşen atış organizasyonu Yenimahalle Köyü Gökçe Barajı Odun Deposu Mevkii Atış Poligonu’nda gerçekleştirildi. Düzenlenen trap atışı, tek kurşun hedef atışı, tek kurşun pet şişe atışı, tavşan kağıt hedef atışı, tabanca atışı yarışmalarında atıcılar hünerlerini sergiledi. Trap atışı, tek kurşun atışı ve tek kurşun pet şişe atışı yarışmalarında birinciye çeyrek altın ve gram altın, ikinciye çeyrek altın, üçüncüye gram altın, dördüncüye bisiklet ve beşinciye ise havalı tüfek hediye edildi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı