Yukarı Çık
‘Türk Boyları Kültür Şöleni için taşın altına elimizi daha fazla koyacağız’
24 Temmuz 2020 Cuma 12:19:54
1556 kez okundu.
TÜRK DÜNYASI GAZETECİLERİ, BAŞKAN VEKİLİ TUTUK’U ZİYARET ETTİ

 

Haber / Esin KAYA

Yalova Folklor Eğitim Merkezi (YAFEM) tarafından bu yıl 23’ncüsü düzenlenen Türk Boyları Kültür Şöleni için kentimize gelen Türk Dünyası gazetecileri ve basın mensupları, YAFEM Başkanı Özer Koyuncu öncülüğünde Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u ziyaret etti.

Bu yıl yaşanılan pandemi dolayısıyla az sayıda konuklarını kentimizde ağırlayan YAFEM, aynı zamanda şölen içinde yer alan ve bu yıl 14'üncüsünü düzenlediği Türk Dünyası Gazetecileri ve Basın Mensupları buluşmasını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirdi.

KOYUNCU: “BAŞKAN VEKİLİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ”..

Kentimize gelen ziyaretçilerle birlikte Başkan Vekili Mustafa Tutuk’u ziyaret eden YAFEM Başkanı Özer Koyuncu, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de olan pandemi dolayısıyla az sayıda katılımla şölenimizi gerçekleştirdik. Ama şunu belirtmek isterim ki, Türk Dünyası Gazetecileri ve Basın Mensupları Buluşmamızı istediğimiz şekilde yaptık. Kentimize davetli olarak gelen gazeteci ve basın mensuplarımızın yanında online bağlantılarla toplantılarımız ve seminerlerimizi gerçekleştirdik. Burada başta Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Tutuk’a teşekkür ederiz. Bizlerden desteğini esirgemedi ve her ne konuda olursa olsun yardımcı oldu” dedi.

BAŞKAN VEKİLİ TUTUK: “TAŞIN ALTINA ELİMİZİ KOYACAĞIZ”..

Festival yapmanın zorluklarını iyi bildiğini belirten Başkan Vekili Tutuk, “Özer Koyuncu Başkanımız, yıllardır bu işi başarılı bir şekilde sürdürüyor. Bu yıl yaşanılan pandemiden dolayı her ne kadar eksiklikler olsa bile organizasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Bizler de Yalova Belediyesi olarak elimizden gelen desteğimizi verdik ve bundan sonra da vereceğiz. Festival yapmanın zorluğunu en iyi bilenlerdenim. Özer Başkanıma geçmiş festivaller dönemlerinde bir birey olarak konaklama desteği vermiştim. Hele şimdi bu zorlukları yaşayan ve kentimizin adını tüm dünyaya duyuran Türk Boyları Kültür Şöleni için taşın altına elimizi daha fazla koyacağız” dedi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı