Yukarı Çık
‘Sınavın yapılacağı okullarda tüm tedbirlerimizi aldık’
19 Haziran 2020 Cuma 16:37:54
2516 kez okundu.
Başkan Oral’dan LGS mesajı

 

 

 

Haber / Büşra GÜNDÜZ

 

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, 20 bugün yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesi öğrencilere başarılar diledi.

Öğrencilere başarılar dileyen Başkan Oral, “Altınova Belediyesi olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle birlikte ilçemizde sınavın yapılacağı okullarda tüm tedbirleri aldık. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitim hayatında dönüm noktası olan bu önemli sınavı başarıyla atlatmalarını diliyorum” dedi.

Ülkemizin 17 yılda her alanda olduğu gibi eğitimde de büyük atılımlar gerçekleştirdiğini ifade eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Hükümetimizin yapmış olduğu yatırımlarla geleceğimizi şekillendirecek olan gençlerimizin önünü açmaktadır” dedi.

Öğrenciler için en uygun sınav ortamının hazırlandığını söyleyen Başkan Oral, “Bizler sizler için tüm tedbirleri aldık, öğrencilerimizden isteğimiz, giriş ve çıkışlarda sosyal mesafeyi korumaları ve maske takmalarıdır. Sağlıklı ve mutlu bir gelecek için her zaman öğrencilerimizin yanında olduğumuzu hatırlatmak ister, tüm öğrencilerimize sınavlarında bir kez daha başarılar dilerim” dedi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı