Yukarı Çık
Vali Erol’a Yalovagücü atkısı
21 Mayıs 2020 Perşembe 13:46:20
36 kez okundu.
Yalova’da özellikle altyapıdaki faaliyetleriyle ilimiz ve ülkemiz futboluna hizmet veren Yalovagücü Spor Kulübü yöneticileri, Vali Muammer Erol’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Yalovagücü heyeti, Vali Erol’a atkı hediye etti.

 

 

 

 

Onur ERDİK

 

Yalova’da amatör futbolda altyapıya verdiği hizmetleriyle bilinen ve son dönemlerde önemli isimleri Türk futboluna kazandıran Yalovagücü Spor Kulübü’nde yönetim kurulu üyeleri, Yalova Valisi Muammer Erol’a makamında ziyarette bulundu. Ziyarete kulüp başkanı İlkay Görtay, yönetim kurulu üyeleri Jale İnce ve Muharrem Tarlak ile antrenör Halil Görtay katıldı.

 

Sosyal mesafeye dikkat edildi..

Dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle sosyal mesafe kurallarına dikkat edilen ziyaret sonunda Yeşil-Beyazlı ekibin kafilesi, ‘Yalovagücü’ yazılı atkıyı Vali Muammer Erol’a hediye etti. Ziyaretle ilgili bilgi veren Yalovagücü Başkanı İlkay Görtay, “Bir süredir ziyaret etmek istediğimiz ancak salgın süreci nedeniyle gerçekleştiremediğimiz ziyaretimizi yapabildik. Yalovagücü Spor Kulübü olarak kalabalık bir ziyaret gerçekleştiremedik. Sosyal mesafeye dikkat edilen ziyarette bizleri dinleyen ve ilgi gösteren Yalova Valisi Muammer Erol’a çok teşekkür ederiz. Kendisi göreve geldiği ilk günden bu yana önemli işlere imza attı. Mükemmel bir valimiz var. Çok şanslıyız. Spor üzerine önemli konuları konuşup ziyaretimizi, sayın valimize kulübümüz atkısını hediye ederek tamamladık” ifadelerine yer verdi.

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı