Yukarı Çık
Tutuk ve Tuna’dan Amatör Evi’ne ziyaret
21 Mayıs 2020 Perşembe 13:45:23
36 kez okundu.
Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile Yalovaspor Kulübü Başkanı Onay Tuna, ASKF bünyesinde yapımı devam eden Amatör Evi’ni ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.


 

Onur ERDİK

 

Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Tamer Erbul’un göreve geldiği günden bu yana en büyük projelerinden olan Amatör Evi’nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Türkiye’deki diğer illere örnek olacak projeyle ilgili Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve Yalovaspor Başkanı Onay Tuna, yerinde incelemede bulundu. İkiliye ziyaretlerinde Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin de eşlik etti. ASKF Başkanı Tamer Erbul ve yönetim kurulu üyeleri de ziyarette tam kadro hazır bulundu. Amatör Evi ile ilgili Mustafa Tutuk ve Onay Tuna’ya bilgi veren ASKF Başkanı Tamer Erbul, tesisin tamamlanmasının ardından tesisin modern görünüme kavuşacağını dile getirdi.

 

‘Kendilerine teşekkür ederim’..

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul, “Yapımı devam eden Amatör Evi’ne ziyarette bulunan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Şahin ile Yalovaspor Kulübü Başkanı Onay Tuna’ya teşekkür ederim. İnşallah Amatör Evi tamamlandıktan sonra ilimizdeki spor kulüplerine en iyi şekilde hizmet vermeyi buradan sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı