Yukarı Çık
'BİRLİKTE ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ'
20 Mayıs 2020 Çarşamba 14:02:43
60 kez okundu.
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları’nca yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde evden çıkamayan gençlere yönelik sosyal medya üzerinden bilgi yarışması düzenlendi.


 

Haber / Zeynep TAŞTAN

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, yaptığı açıklamada, Kovid-19 tedbirleri nedeniyle her yaştan vatandaşın belirli alışkanlıklarından uzak kaldığını, sürecin özellikle gençler için daha zor olduğunu belirtti. Sahada bulunamadıkları bugünlerde, "Hem gençlerimize genel kültür olarak bir şeyler katalım hem de eğlenceli bir vakit olsun" diyerek AK Gençlik Bilgi Yarışması düzenlediklerini ifade eden Büyükgümüş, gençlerin evde kaldığı sürede hayatlarına hareketlilik kattıkları için mutlu olduklarını bildirdi.

'Güzel aktivite oldu'..

Yarışma hakkında bilgi veren Büyükgümüş, "7 günün sonunda tüm sorulara toplamda en çok doğru cevabı verenlere hediyelerimiz oldu. Her güne özel birinciye verdiğimiz hediyenin yanı sıra haftanın toplamında en çok birinci olan kardeşimize drone, ikincimize elektrikli kaykay, üçüncümüze ise tablet hediye ettik" bilgisini verdi. "Alışkın olduğumuz birlikte zaman geçirme döneminden uzak kaldığımız şu günlerde gençlerimiz ve bizim için güzel bir aktivite oldu" diyen Büyükgümüş, "İnşallah elimizden geldiğince gençlerimizin evlerinden bizlerle birlikte olacağı çalışmalar yapacağız. Arkadaşlarımız bu konuda çeşitli fikirler sunuyor. Gençlerimiz de bizleri takipte kalsın" ifadelerini kullandı.

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı