Yukarı Çık
Erbul’dan kulüplere ziyaret
20 Mayıs 2020 Çarşamba 12:52:02
25 kez okundu.
Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Yalova Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Tamer Erbul, Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen liglerde ilimizdeki kulüpleri temsil ederek yöneticileri ile sosyal mesafe kuralları çerçevesinde bir araya geliyor.

 

Onur ERDİK

 

Koronavirüs salgını nedeniyle durdurulan spor organizasyonları nedeniyle ilimizde de ASKF Başkanı Tamer Erbul, spor kulüplerinin temsilcilerini ziyaret ederek sıkıntılarını dinliyor. İlimizde faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin başkanları ve yöneticileriyle sosyal mesafe kuralları çerçevesinde buluşan ASKF Başkanı Erbul, kulüplerin son durumlarıyla ilgili bilgi topluyor.

 

‘Ben yok biz varız’..

TASKK Yönetim Kurulu Üyesi ve Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul, “Koronavirüs salgını sürecinde ilimizde faaliyet gösteren amatör kulüplerimizi tek tek ziyaret ederek sorunlarını dinliyoruz. Kulüplerimizin çok değerli başkan ve yöneticileriyle sosyal mesafe kurallarına uyarak gerçekleştirdiğimiz toplantılarla ekiplerimizin son durumlarıyla ilgili bilgi topluyoruz. Amatör kulüplerimizin talep ve önerilerini konuşup sporun ortak paydaşlarıyla birlikte neler yapabileceğimiz konusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz. ‘Ben yok biz varız’ sloganıyla çıktığımız yolda kulüplerimiz arasında hiçbir ayırım gözetmeksizin salgın sürecini el birliğiyle atlatıp güzel günlere ulaşacağız” diye konuştu.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı