Yukarı Çık
TÜGVA Yurdu dezenfekte edildi
24 Mart 2020 Salı 13:53:37
1043 kez okundu.
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Mihmandar Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nda koronavirüs tedbirleri alındı. Yurt binası baştan aşağı dezenfekte edildi.

 


 

Haber \ Büşra GÜNDÜZ

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Mihmandar Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nda dezenfekte çalışması yapıldı. Yemekhane, yatakhane, ders çalışma alanları, konferans salonları, mescit dahil olmak üzere yurdun dört bir yanı virüs riskine karşı temizlendi.

‘GENÇLERİMİZİN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİ’..

Konuyla ilgili açıklama yapan TÜGVA İl Temsilcisi Muhammed Edib Özyılmaz, “İçişleri Bakanlığımız ile Sağlık Bakanlığımızın işbirliğinde ülkemizde koronavirüs tedbirleri alındı. Ülkemiz virüs tehdidi ile topyekün mücadele ederken, öğrencilerimizin sağlığı için biz de yurdumuzu dezenfekte ettik. Gençlerimizin sağlığı her şeyden önemli. Vatandaşlarımızın sorumluluk bilinci ile hareket etmeleri için kurallara uyması gereklidir. Evden çıkma yasağına lütfen hepimiz uyalım. Bu süreci, devletimizin uyguladığı politikalar çerçevesinde sürdürmek hepimizin yararına olacaktır” dedi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı