Yukarı Çık
MİNİBÜSLER SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÜCRETSİZ
23 Mart 2020 Pazartesi 14:03:07
1363 kez okundu.
Yalova Minibüsçüler Odası, önemli bir karara imza atarak sağlık çalışanlarının kimliklerini göstermeleriyle suretiyle araçlarından ücretsiz faydalanabileceğini açıkladı.


 

Haber / Zeynep TAŞTAN

 

Yalova’daki şehir içi minibüsler, sağlık çalışanlarını ücretsiz taşıyacak. Geçtiğimiz günlerde Yalova Devlet Hastanesi’ne giderek sağlık çalışanlarını alkışlayıp, çiçek takdim ederek onlara destek veren Yalova Minibüsçüler Odası, bu kez kendilerini alkışlatacak bir karar aldı ve Yalova’da sağlık çalışanlarının kimliklerini göstermeleri halinde minibüslerden ücretsiz faydalanabileceklerini açıkladı.

‘SAĞLIĞIMIZ İÇİN EMEK VERİYORLAR’..

Koronavirüs salgını sebebiyle mesai gözetmeksizin emek veren sağlık çalışanlarının hakkını ödeyemeyeceklerini belirten Yalova Minibüsçüler Odası Başkanı Erhan Baş, “Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Yalova Devlet Hastanesi’ne giderek sağlık çalışanlarımıza bir nebze moral olması açısından kendilerini alkışladık ve çiçek takdim ettik. Ülke olarak zorlu bir süreçten geçtiğimiz bu dönemde, sağlık çalışanlarımız ekstra bir çaba harcayıp, bizlerin sağlığı için emek veriyor. Yalova Minibüsçüler Odası olarak biz de kendilerine ufakta olsa bir destek olmak amacıyla bir karar aldık. Sağlık çalışanlarımız kimliklerini göstermeleri halinde şehir içindeki tüm hatlarımızdaki minibüslerden ücretsiz olarak yararlanabilirler” dedi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı