Yukarı Çık
DynEd Afiş ve Slogan Yarışması ödülleri dağıtıldı
14 Ocak 2020 Salı 14:55:03
230 kez okundu.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen ‘İnternet Üzerinden Yabancı Dil Öğretme’ (DynEd) projesi kapsamında düzenlenen DynEd Afiş ve Slogan Yarışması’nda dereceye girenlerin ödülleri verildi.

 

 

 

 

 

Haber / Esin KAYA

 

DynEd Afiş ve Slogan Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere ve çeşitli hediyeler ve başarı belgeleri takdim edildi. Uygulama Oteli toplantı salonunda gerçekleştirilen ödül törenine, Bakanlık Müfettişi Kamer Özdemir, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Çibir, İl DYNED Sorumlusu Bahar Akıncı, kurum müdürleri, danışman öğretmenler ve öğrencileri katıldı. Ödül töreni hatıra fotoğrafı çekilerek sonra erdi.

DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi’nin daha etkili ve verimli bir şekilde kullanılması hususuna da dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Çibir, “DynEd İngilizce Dil Öğrenme Sistemi’ni etkili ve verimli kullanmak, bilinirlik düzeyini arttırmak ve tüm öğrencilerin yeteneklerini ortaya çıkartarak, güncel slogan ve afiş üretmelerini sağlamak amacıyla ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki okullarımızda düzenlediğimiz DynEd Afiş ve Slogan Yarışması sonuçlanmıştır. Dereceye giren öğrencilerimizi tebrik eder, yarışmaya katılım sağlayan tüm öğrencilerimize ve desteklerinden dolayı eğitim yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize teşekkür ederiz” dedi.

 

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı