Yukarı Çık
Çınarcık’ta asfalt onarım çalışmaları devam ediyor
27 Kasım 2019 Çarşamba 15:03:45
106 kez okundu.

                              

 


Haber / Esin KAYA

 

Çınarcık Belediyesi, ilçe genelinde ana ve ara yollardaki yıpranmış ve zarar gören yollara onarım çalışması yaptı. Vali Akı Caddesi, Poyraz Caddesi ve Metin Aslan Caddesi üzerindeki yollarda Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı asfalt yama ekipleri tarafından gece-gündüz çalışılarak, yama ve onarım çalışması yapıldı. İlçe halkının hayatını kolaylaştırmak ve sürücülere konforlu bir yolculuk sağlamak amacıyla ekipler, 2 gün boyunca gece-gündüz demeden ilçe genelinde altyapı çalışmalarından ya da rutin kullanımdan dolayı zarar görmüş yollara onarım çalışması gerçekleştirdiler.

t Temel, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten, Çınarcık Belediye Başkan Yardımcısı Murat Savaş, meclis üyesi Nizamettin Balkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Karadağ, Milli Eğitim şube müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler eşleriyle birlikte katıldılar. 

Çiçekler ve günün anısı hediyelerle karşılanan öğretmenlerin eşli katılımıyla gerçekleşen gece; Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Karadağ’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapmasıyla başladı. Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen turnuvada dereceye giren öğretmenlere kupaları verildi. Ardından günün anısına pasta kesildi. Gece öğretmenlerin müzik eşliğinde eğlencesiyle son buldu.

 

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı