Yukarı Çık
'HİZMETKAR OLMAYA GELDİK'
26 Kasım 2019 Salı 14:55:38
336 kez okundu.
Göreve geldikleri süre içerisinde Esenköy'de çok güzel işler yaptıklarını söyleyen Temel, "Bürokrasi önümüzü daha da çok açarsa güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Çünkü biz hizmetkar olmaya geldik. Şah-padişah olmaya gelmedik" ifadelerine yer verdi.

 

Haber / Zeynep TAŞTAN

Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, beldeye hizmetkar olmak için göreve geldiklerini belirterek 7 ayda çok güzel işler yaptıklarını söyledi. Esenköy'e hizmet etmenin 3 büyük metropol kente hizmet etmek olduğunu dile getiren Temel, "Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye'de büyük bir ailedir. Birlik ve beraberliğimiz çok güzeldir. 7 aydır belediye başkanıyız. Birlikte yönetmeyi MHP'de gördüm ben. 7 ayda çok güzel işler yaptık. Sabah namazı kalkar, yatsı namazına kadar hep birlikte yönetimi bu partide gördüm. Önümüzdeki dönemde de çok güzel şeyler yapacağımıza inanıyoruz. Çünkü birlik ve beraberlik var. Birlik ve beraberlik olan her yerde hizmet yapılır. Önümüzdeki yıl 30 milyon TL'lik ya da daha fazla yatırımların yapıldığını göreceksiniz inşallah. Azimle çalışıyoruz. MHP'nin tek istediği bürokrasiyle, bayrak ve vatan için el ele çalışmak istiyoruz. Başka bir şeye ihtiyacımız yok. Bürokrasi önümüzü daha da çok açarsa güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Çünkü biz hizmetkar olmaya geldik. Şah-padişah olmaya gelmedik. MHP, gelecek seçimlerde iktidara da talip olacak. Eğer belediyenin hizmetlerini görürse vatandaş, inanırsa bu halk neden MHP'ye oy vermesinler ki? MHP demek vatan demektir. Bizim çok iyi hizmet yapmamıza bütün milletin inanması gerekiyor" dedi.

'Esenköy demek İstanbul demek'..

"Esenköy deyip geçmeyin" diyen Temel, "Esenköy demek, İstanbul demektir. Esenköy'e verilen hizmetler, Bursa'ya, İzmit'e ve İstanbul'a yansımış olacak. Bu hizmetler için çok güzel birliğimiz ve beraberliğimiz var. MHP'nin her birimine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yalova'da çok güzel bir ekibiz. Başaramayacağımız hiçbir iş yok" ifadelerine yer verdi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı