Yukarı Çık
Başkanlar kahvaltıda buluştu
25 Kasım 2019 Pazartesi 15:09:54
114 kez okundu.
Altınova Cafe sahibi Celal Kılıç ve personeli, Karamürsel ve Altınova Belediye Başkanlarını Altınova’da kahvaltıda ağırladı.

 

 

Altınova Cafe sahibi Celal Kılıç ve personeli, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Türkiye Başpehlivanı Devlet Sporcusu Ahmet Taşçı, il gene l ve belediye meclis üyelerini kahvaltıda ağırladılar.

SAMİMİ ORTAM..

Altınova Cafe sahibi Celal Kılıç ve personeline teşekkür eden Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, “Kahvaltılarda esnaflarımızla, STK temsilcileri ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunuyoruz. Toplumumuzun her kesimin görüşleri bizim için büyük önem taşıyor. Vatandaşlarımızla sohbet edip, dilek ve şikâyetlerini dinlemeye devam edeceğiz. Bu kahvaltımızda bizlere eşlik eden Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Ata Sporunun efsane ismi Ahmet Taşçı’ya da teşekkür ediyorum” dedi.

Oldukça samimi ortamda gerçekleşen kahvaltının ardından Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Türkiye Başpehlivanı Devlet Sporcusu Ahmet Taşçı da kahvaltıda emeği geçenlere teşekkür etti.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı