Yukarı Çık
Genel Müdür Yardımcılık görevine Gülhan Taner atandı
14 Kasım 2019 Perşembe 14:40:49
587 kez okundu.

 

Özel Atakent Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin Akkurt, etkili bir organizasyonel yapılaşma içine giren hastanede bir bayrak değişimi yaparak, Özcan Geçkin'den boşalan Genel Müdür Yardımcılığı görevine Gülhan Taner'i atadı. 

 

Haber / Esin KAYA

 

Bir süre önce Özel Atakent Hastanesi Genel Müdürlük görevine atanan Opr. Dr. İlyas Şahin, göreve geldiği günden itibaren hız kesmeden hizmet çıtasını daha yukarılara taşımak için çaba gösteriyor. Yeni yönetim kadrolarıyla, daha da güçlenerek yola çıkan Dr. İlyas Şahin, en son olarak Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin Akkurt'un da onayıyla kısa bir süre önce Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü görevine getirilen Gülhan Taner'i Genel Müdür Yardımcılığı görevine uygun gördü. Gülhan Taner daha önce Cihan Hastanesi, Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü ve Romatem Fizik Tedavi Hastanesi’nde Genel Müdürlük görevlerinde bulunmuştu.

Özel Atakent Hastanesi Genel Müdürü İlyas Şahin, yapılan söz konusu atamaya ilişkin yaptığı açıklamada, “Özel Atakent Hastanesi olarak kurumsallaşmaya yönelik stratejik planlarımız çerçevesinde Sayın Gülhan Taner'i önce Hemşirelik Hizmetleri Müdürü olarak kadromuza kattık.  Baktık ki sağlık alanında da bir işe kadın eli değince güzel işler, güzel projeler ortaya çıkıyor, çıtayı biraz daha yükselterek tüm yetki ve sorumluluklarıyla, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Kemalettin Akkurt'un da öneri ve destekleriyle Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirdik. Sayın Gülhan Taner'in aramıza katılması Özel Atakent ailesinin tam profesyonel yönetime geçişinin güçlü ve önemli bir adımı olmuştur. Gülhan Hanım, bundan önce de görev aldığı kurumlarda, yılların getirdiği tecrübe, birikim ve saygınlık ile Yalova'nın köklü ve güçlü altyapısına sahip hastanemize büyük güç katacaktır. Gülhan Taner’ in ayrıldığı Özel Atakent Hastanesi Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü görevine ise yıllarca Staff Hemşire olarak görev yapan Hatice Gülen Hanımı uygun gördük. Her iki arkadaşımıza da yeni görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Genel Müdür Yardımcısı Gülhan Taner ise, yeni göreviyle ilgili olarak öncelikle görevi devraldığı Özcan Geçkin'e bugüne kadarki süreçte hastaneye kattıkları için teşekkürlerini ileterek, Yalova'nın en büyük ve köklü hastanesinde Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktan onur ve heyecan duyduğunu belirtti. Taner,  “Özel Atakent Hastanesi'ndeki hedefim; en son teknolojik cihazlarla donatılmış tesisimizde, alanında deneyimli hekimler ve sağlık personelleri ile uluslararası kalite standartlarında, hasta haklarına saygılı, etik ilkelerden ödün vermeyen ve toplumun her kesimine aynı hizmeti sunmayı planlayan, tam teşekküllü, ilimize örnek bir hastane oluşturmak. Yeni dönemde tüm Atakent ailesiyle birlikte, hali hazırdaki altyapıyı daha da güçlendirerek kurumsal, profesyonel ve dinamik bir yönetimle Özel Atakent Hastanesi'ni,  ilimizin ve bölgenin önemli bir sağlık üssü haline getireceğiz. Yeni sürecin hastanemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı