Yukarı Çık
YALOVA'YI KONUŞTULAR
22 Ekim 2019 Salı 16:23:06
1006 kez okundu.

Başkanlar, Esenköy’de bir araya geldi

Yalova’nın ilçe ve belde belediye başkanları, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel’in ev sahipliğinde Esenköy’de bir araya gelerek Yalova’nın genel sorunlarını masaya yatırdılar.

 

Haber / Zeynep TAŞTAN

Geçtiğimiz aylarda Armutlu’da düzenlenen ilk toplantının ardından bu kez Esenköy Belediyesi'nin ev sahipliğinde Yalova’daki ilçe ve belde belediye başkanları bir araya geldi. Düzenlenen yemekli toplantıya; Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Başkan Yardımcısı Halit Güleç, Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat, Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten, Kadıköy Belediye Başkanı Mehmet Şahin, Termal Belediye Başkanı Hüseyin Sinan Acar, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, Tavşanlı Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, Subaşı Belediye Başkanı Turan Canbay ve Taşköprü Belediye Başkanı İsmail Arslan ile İl Genel Meclis Üyeleri katıldı.

DAHA ÇOK BİR ARAYA GELECEKLER..

Esenköy'de bir araya gelen belediye başkanları, bölgelerinde yaşanan sıkıntıları görüştüler. İş birliği içerisinde hizmet üretileceğinin altının çizildiği görüşmede, problemler üzerine karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Başkanlar, halka hizmet için bundan sonra daha çok bir araya gelerek sıkıntıların üzerine çözümler üretmeye çalışacaklarını ifade ettiler. Toplantıda ayrıca Yalova il genelindeki sorunlar masaya yatırılırken, bir sonraki toplantının Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten’in ev sahipliğinde yapılmasına karar verildi.

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı