Yukarı Çık
 
AKYOL'DAN BİLGİ ALDI
9 Temmuz 2019 Salı 15:35:05
595 kez okundu.

Erdoğan, Marmara Bölgesi milletvekilleri ile buluştu

 

 

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Marmara Bölgesi’ndeki milletvekilleri ile istişare toplantısında bir araya geldi. Yalova'yı temsilen ise Milletvekili Meliha Akyol toplantıda hazır bulundu.

 

Haber / Zeynep TAŞTAN

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Marmara Bölgesi’ndeki milletvekilleri ile istişare toplantısında bir araya geldi. Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya Erdoğan ve Marmara Bölgesi milletvekillerinin yanı sıra Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş ve bazı Genel Başkan Yardımcıları da katıldı. Yalova'yı temsilen ise Milletvekili Meliha Akyol toplantıda hazır bulundu.

Bilgi alışverişi yapıldı..

Bölgenin sorunları ve illerdeki yatırımların ele alındığı toplantıda Erdoğan ve kurmayları milletvekillerinden bilgi aldı. İstişare toplantısı ile ilgili sosyal medyadan açıklama yapan Yalova Milletvekili Meliha Akyol, "Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Marmara Bölgesi milletvekillerimiz ile birlikte istişare toplantımızı gerçekleştirdik ” dedi. Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Marmara Bölgesi kadın milletvekilleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı