Yukarı Çık
 
Tunuslu iş adamından Yalova'ya yatırım ziyareti
3 Temmuz 2019 Çarşamba 17:04:53
124 kez okundu.
Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Özkan Şenel, kentin öne çıkan sektörleri, ekonomik yapısı ve iş birliği imkânları hakkında Tunuslu iş adamlarına bilgiler verdi.

 

 

 

Haber / Esin KAYA

 

Yasmina Agence Immobiliere Agreee Ceosu Tunuslu iş adamı Aymen Kochkach, yatırım fırsatlarını görüşmek için Yalova Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Yalova’nın Marmara Bölgesi’nin en güzel kentlerinden biri olduğunu ifade eden Kochkach, "Yalova’da süs bitkileri, inşaat, turizm ve sağlık sektörlerinde yatırım yapmak istiyoruz. Bu konuda Tunus’tan yatırımcı ve müteşebbis girişimciler de getirmek istiyoruz" diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Özkan Şenel ise yatırım yapan herkese destek olmak istediklerini belirterek kentin öne çıkan sektörleri, ekonomik yapısı ve iş birliği imkânları hakkında Tunuslu iş adamlarına bilgiler verdi.

Oda olarak yatırım adına her türlü desteği vermeye hazır olduklarının altını çizen Şenel, "Bizim önceliğimiz zaten yatırımcıyı Yalova'ya çekmek. İnşallah bu ziyaret ileride yapılacak yatırımlara da vesile olur” dedi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı