Yukarı Çık
 
Ayarcı, denetleme kuruluna seçildi
3 Temmuz 2019 Çarşamba 17:04:26
104 kez okundu.
Tüketiciyi Koruma Derneği 14. olağan genel kurul toplantısı, derneğin İstanbul'daki genel merkezinde gerçekleştirildi. Yapılan seçimde Aziz Koçal bir kez daha başkanlığa seçilirken TÜKODER Yalova Şube Başkan Funda Ayarcı da denetleme kurulu üyeliğine seçildi.

 

Haber / Zeynep TAŞTAN

 

TÜKODER 14. olağan kongresi İstanbul'da gerçekleştirildi. 81 ildeki şube başkanları ile birlikte TÜKODER Yalova Şube Başkanı Funda Ayarcı da kongreye katılarak oy kullandı. Yapılan seçimde Aziz Koçal bir kez daha TÜKODER Genel Başkanlığı görevine seçildi. Seçimde kurullar da oluşturuldu. TUKODER Yalova Şube Başkanı Funda Ayarcı, denetleme kuruluna girdi.

‘SORUMLULUĞUN FARKINDAYIM’..

Kendisine verilen görevin sorumluluğunun farkında olduğunu dile getiren Ayarcı, "TUKODER, tüketici haklarının korunması amacıyla kurulan ülkenin ilk derneğidir. Bu misyonla bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da özverili bir çalışma ortaya koyacağız. Genel Başkanlığımıza bir kez daha seçilen Aziz Koçal'ı yürekten kutluyorum. Bu kapsamda seçildiğim denetleme kurulu üyeliğinin de bana yüklediği sorumluluğun farkındayım. TÜKODER Yalova Şube Başkanlığı ve TUKODER denetleme kurulu üyeliğini aynı sorumluluk ve özveri ile sürdüreceğim" dedi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı