Yukarı Çık
 
‘Kazanan İstanbul ve İstanbullular olacak’
10 Nisan 2019 Çarşamba 14:38:47
614 kez okundu.

Başkan Salman’dan, İmamoğlu’na tam destek

 

 

Haber / Esin KAYA

 

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek vermek için Cumhuriyet Halk Partisi Yalova İl Başkanı Nur Koçak ile birlikte İstanbul 2. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi’ne gitti. İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun ‘Demokrasi Nöbeti’ çağrısına destek verdi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin üst kademelerinden Seyit Torun, Engin Altay, Engin Özkoç, Özgür Özel, Tekin Bingöl ile görüşen Başkan Vefa Salman, 31 Mart yerel seçimlerinde göreve seçilen Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e de tebriklerini iletti.

‘DESTEK İÇİN İSTANBUL’DAYIZ’..

“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız değerli kardeşim Ekrem İmamoğlu’na destek için geldik” diyen Başkan Salman, “İmamoğlu, İstanbul için büyük bir şans. Hem genç hem de heyecanlı bir belediye başkanımız. Sonuçlar gösteriyor ki kazanan İstanbul ve İstanbullular olacak. Bu kentte 16 milyon insanın yüzü yeniden gülecek, ülkemize bahar gelecek. Biz inanıyoruz, birlikte başardık, birlikte kazanacağız” şeklinde konuştu.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı