Yukarı Çık
 
‘BORÇLANMAKTAN BAŞKA NE YAPTILAR?’
1 Mart 2019 Cuma 16:58:04
676 kez okundu.

 

 

..”ÇİFTLİKKÖY HALKI BELEDİYEYİ BATIRANLARDAN HESAP SORACAK!”

 

  • İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Metin Dağ, partili yöneticiler ile birlikte dün HABERCİ’yi ziyaret etti.

 

  • Metin Dağ, “Altın almaktan, sandalye-masa kiralamaktan, yemek parası vermekten başka ne yaptılar?” dedi ve Çiftlikköy belediye yönetimini topa tuttu..

 

  • Belediye Meclisi 1. sıra adayı Murat Bektaş, “Çiftlikköy’ümüzde ortak akıl ve sağ duyu 31 Mart seçim sonuçlarının belirleyicisi olacaktır” şeklinde konuştu..

 

Haber/Fotoğraf – Zeynep TAŞTAN

1999-2014 yılları arası üç dönem Çiftlikköy Belediye Başkanı olarak hizmet veren Metin Dağ, yeni dönemde İYİ Parti’den bir kez daha Çiftlikköy’ün yönetimine talip.

Metin Dağ, dün partili yöneticiler ve meclis adaylarıyla birlikte HABERCİ’yi ziyaret ederek Gazetemiz İmtiyaz Sahibi İbrahim Yurdagül ve Genel Yayın Müdürü Mehmet Ali Cantörün ile görüştü.

Çiftlikköy Belediyesi’nin kelimenin tam anlamışla borç batağına sürüklendiğini ifade eden Dağ, “Altın almaktan, sandalye-masa kiralamaktan, yemek parası vermekten başka ne yaptılar? Çiftlikköy Belediyesi’nin bütçesini-kaynaklarını kelimenin tam anlamıyla batırdılar” şeklinde konuştu.

‘Halkımız bu zihniyete artık bir dur diyecektir’

Çiftlikköy Belediyesi’nin 100 milyon TL civarında borçlandırıldığını söyleyen İYİ Parti Çiftlikköy Belediye Başkan Adayı Metin Dağ, “Gerek belediyemiz gerekse Çiftlikköy’ümüz böylesi bir yönetim anlayışına daha fazla tahammül edemez, ilçemlizin kaynakları böylesine hoyratça har vurulup harman savrulamaz. Halkımız bu zihniyete artık bir dur diyecektir, 31 Mart akşamından itibaren Çiftlikköy, emin ellerde, hakkaniyet içerisinde yönetilmeye başlayacaktır” dedi.

‘Halkımızın huzur ve mutluluğunu tesis etmek istiyoruz’

Dünkü ziyarette Metin Dağ ile birlikte hazır bulunan Belediye Meclisi 1. sıra adayı Murat Bektaş da şunları söyledi: “Çiftlikköy’ümüzde ortak akıl ve sağ duyu 31 Mart seçim sonuçlarının belirleyicisi olacaktır. Siyaset elbette önemlidir, ancak yerel yönetimlerde daha da önemli olan, halkın huzur ve mutluluğu için, adil ve şeffaf yönetim için elini taşın altına koyacak kadroların iş başında olmasıdır. Biz, Metin Başkan ve değerli yöneticilerimiz, adaylarımız ile birlikte Çiftlikköy’ümüzde ekonomiyi, bütçeyi doğru yöneterek kalıcı eserler bırakmak, halkımızın huzur ve mutluluğunu tesis etmek istiyoruz. Allah’ın izniyle, vatandaşımızın teveccühüyle de bunu başaracağız.”

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı