Yukarı Çık
 
YALOVA'DA SORUNSUZ YILBAŞI
1 Ocak 2019 Salı 17:29:45
765 kez okundu.

Vali Muammer Erol, Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık ile beraber uygulama noktalarını gezdi, yeni yıl ziyaretlerinde bulundu

 

Yalova'da yeni yıla girerken herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için Yalova Valisi Muammer Erol başkanlığında uygulama noktalarında denetimler yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü'ne ve İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, gece boyunca denetimlerini aralıksız sürdürdü. Merkezdeki tüm kafeteryalar ve umuma açık yerler arandı, kimlik kontrolleri yapıldı. Trafik kontrol noktalarında ise araçlar didik didik arandı.

Haber / Zeynep TAŞTAN

 

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Yalova'da da yılbaşında herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için bir dizi önlemler alındı. Yalova Valisi Muammer Erol, İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık ile beraber uygulama noktalarını tek tek gezdi ve kolluk kuvvetlerine kolaylıklar diledi. Yalova'da güvenlik görevlileri adeta kuş uçurtmadı. Polis, saat 20.00 ile gece 04.00'e kadar denetimlerini aralıksız sürdürerek vatandaşların sorunsuz bir gece geçirmesini sağladı. Yalova Valisi Muammer Erol, ilk olarak polis uygulama noktalarını gezdi. Uygulama noktalarındaki kolluk kuvvetleriyle tek tek tokalaşan Vali Erol, yılbaşında mesai yapan güvenlik güçlerinin yeni yıllarını da kutladı. Daha sonra 112 Acil Çağrı Merkezi'ni ziyaret eden Vali Erol, birimdeki çalışanların yeni yıllarını kutladı.

Huzurevini ziyaret etti..

Yalova Valisi Muammer Erol, denetimler öncesi Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'ne bağlı kuruluşlara yeni yıl ziyaretinde bulundu. İlk olarak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü'nü ziyaret eden Vali Erol, huzurevi sakinleriyle tek tek ilgilendi ve sohbet etti. Vali Erol, "Değerli büyüklerimiz en kıymetli hazinemiz, kendilerinden sadece hayır dualarını bekliyoruz" dedi. 

Gençlerle ilgilendi..

Daha sonra Erkek Umut Evi ile Bayan Umut Evi ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi'ne bağlı hizmet veren çocuk evlerinde hizmet alan özel çocuklarla bir araya gelen Erol, yetkililerden çocukların başta eğitim durumları olmak üzere, günlük yaşantıları ve yaptıkları aktivitelerle ilgili bilgi aldı. Gençlerle sohbet eden Erol, hiç çekinmeden sıkıntı ve taleplerini dile getirebileceklerini ifade etti. Burada kalan çocuklarla da yakından ilgilenen Vali Erol, sohbet ederek yeni yıllarını tebrik etti. Vali Muammer Erol'a ziyaretleri esnasında çiçek ve hediye takdim edildi.

Gece boyu denetimler sürdü..

İl Emniyet Müdürlüğü'ne ve İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, akşam saat 20.00'den sabah saat 04.00'e kadar denetimlerini aralıksız sürdürdü. Merkezdeki tüm kafeteryalar ve umuma açık yerler arandı, kimlik kontrolleri yapıldı. Trafik kontrol noktalarında ise araçlar didik didik arandı. Yalova, yılbaşına sorunsuz girdi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı