Yukarı Çık
 
ÖZTABAK VURAL'I ZİYARET ETTİ..
30 Kasım 2018 Cuma 15:55:41
815 kez okundu.

İTTİFAKTA İLK ADIM..

 

 

 

 

'GENEL MERKEZ'İN EMRİNDEYİZ'

 

AK Parti Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak ve beraberindeki yöneticiler, MHP İl Başkanı ve yönetimini ziyarette bulundular ve iki heyet, birbirlerine başarılar dilediler..

 

.."Söz konusu Yalova ise taşın altına elimizi gövdemizi de sokmaktan çekinmeyiz. Genel Merkez'de herhangi bir emir gelmediği sürece aday adaylarımız ve daha sonra kesinleşecek adaylarımızın sonuna dek arkasındayız. Oyumuz da adayımızda bizimdir ve adresi tektir."

 

Haber / Zeynep TAŞTAN

AK Parti Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Öztabak ve beraberindeki yöneticiler, MHP İl Başkanı ve yönetimini ziyarette bulundu. Öztabak, MHP İl Başkanı Necati Vural'a babasının vefatı üzerine başsağlığı diledi. Gerek yerel gerekse de genel siyaset hakkında konuşan heyetler; olası bir yerel ittifakta tüm kararın genel merkeze ait olduğunu ifade ettiler. MHP İl Başkanı Necati Vural, Cumhur İttifakı ruhuna zarar verecek herhangi bir olumsuz gelişmenin her daim karşısında olduklarını ve hiçbir zaman milletin çıkarına olan durumların karşısında olmayacaklarını belirtti.

'Genel Merkez'in emrindeyiz'..

Yalova için de Yusuf Ziya Öztabak'ın adaylığını kutlayan Vural, Genel Merkez'in İstanbul, Ankara ve İzmir dışındaki illerde aday çıkaracağımızı Antalya'da yaptığımız toplantıda bizlere bildirdi. Ancak süreç içerisinde gerek Yalova gerekse de diğer iller için herhangi bir ittifak emri gelirse de bunu memleketleri yararına destekleyeceğini ifade etti. "Söz konusu Yalova ise taşın altına elimizi gövdemizi de sokmaktan çekinmeyiz. Genel Merkez'de herhangi bir emir gelmediği sürece aday adaylarımız ve daha sonra kesinleşecek adaylarımızın sonuna dek arkasındayız. Oyumuz da adayımızda bizimdir ve adresi tektir" diyen MHP İl Başkanı Necati Vural, Öztabak'a başarılar diledi.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı