Yukarı Çık
 
2 BAKANLIK ÖDÜLÜ
5 Kasım 2018 Pazartesi 16:50:46
245 kez okundu.

Yalova Eğitim Teknolojileri Zirvesinde..

 

 

 

EĞİTİMDE YENİLİKÇİLİK ÖDÜLLERİNDE YALOVA DAMGASINI VURDU

 

Milli Eğitim Bakanlığı, eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Proje Yarışması” düzenlendi.

 

Haber / Zeynep TAŞTAN

Milli Eğitim Bakanlığı, eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Proje Yarışması” düzenlendi. Yarışmada bakanlık ödülüne layık görülen Yalova İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün engelsiz organik tarım ve Şaban Temuge Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin  ülkeni seviyorsan millî servetini koru projelerine ödülleri, Ankara’da düzenlenen törenle verildi. Bakanlık Ödülünü İl Millî Eğitim Müdürü Ali Tosun, Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan aldı.

“YALOVA’NIN GURUR GÜNÜ”..

 İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, bugünün Yalova’daki eğitimciler için gurur günü olduğunu söyledi. Bu gururu ilimize yaşatan proje ekibimize, paydaş kurum olarak desteklerini esirgemeyen Tarım ve Orman İl Müdürümüz Suat Parıldar ve ekibine teşekkür etti. İnsanın en önemli vazifelerinden birinin gayretle çalışmak olduğunu söyleyen İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tosun, gayretle çalışırsak hepimiz yaptığımız işin,  yaşadığımız şehrin ve dolayısıyla ülkemizin itibarını artıracağız. Bu itibar işbirliği, istişare ve iyi bir iletişimle gelir. Bu başarı da Yalova’da Milli Eğitim camiasının çalışmalarıyla gerçekleşmiştir. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum diyerek tüm okulları proje tabanlı ve yenilikçi etkinlikler yapmaya davet etti.

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı