Yukarı Çık
 
YALOVA'NIN GURURU OLDULAR!
4 Kasım 2018 Pazar 16:25:55
546 kez okundu.

 

 

Yalova'lı OBA Turizm, Coral Travel Starway 2018 Tourism Awards de En İyi Sistem Acentesi  ödülüne layık görülerek tekrar Türkiye 1.si oldu.

 

Esin KAYA

 

Yalova'nın önemli Turizm markalarından olan OBA Turizm, turizm seyahat acenteliği sektörünün en prestijli ödüllerinden biri sayılan Coral Travel Starway Tourism Awards 2018 ödülüne bu yıl da 1. olarak layık görüldü.

OBA Turizm 5. kez aynı ödüle layık görülerek sektörde büyük bir başarıya imza attı.

Turizm Seyahat Acenteliği sektörünün Oscarlarından sayılan Coral Travel Starway Tourism Awards 2018 ödülüne Yalova'nın saygın ve kurumsal turizm seyahat acentelerinden olan OBA Turizm bu yıl da 1. olarak layık görüldü. Kıbrıs, Concorde Luxury Resort Hotel de gerçekleşen organizasyonda, turizm seyahat acenteliği sektörünün önemli ödülünü alan OBA Turizm Seyahat Acentesi sahibi Ahmet Başol Haraç, yaptığı açıklamada; “Coral Travel Starway Tourism Awards 2018’e bu yıl da tekrar 1. olarak layık görülmekten büyük mutluluk duyduk, turizm sektöründe Yalova'yı başarı ile temsil etmekten ve bu kıymetli ödülü Yalova'ya getirmekten onur duymaktayız. Başta bizlere güvenen ve seyahatlerinde bizleri tercih eden değerli misafirlerimize ve OBA Turizm ekibine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Yalova gibi küçük bir ilde, Türkiye çapında başarıya ulaşmaktan ve ödüle layık görülmekten ayrıca büyük bir gurur duymaktayız. Bize bu mutluluğu yaşatan değerli yol arkadaşlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. OBA Turizm olarak hala ilk günün heyecanıyla, her geçen gün yaptığımız işi daha çok severek, bir bilet satışından, yüzlerce kişiyi kapsayan geniş kapsamlı organizasyonlara kadar geniş bir perspektifte hizmetlerimizi sürdürüyor ve çalışmalarımıza devam ediyoruz.

ERKEN REZERVASYON KAMPANYALARI

2019 yaz sezonu için de "Erken Rezervasyon" kampanyalarını başlattıklarını belirten Ahmet Başol Haraç, şöyle devam etti; “Yüzde 50'ye varan indirimlerle ve vade farksız ödeme avantajlarıyla misafirlerimize tatillerinde yardımcı oluyoruz. Turizm seyahat acenteliği sektörünün Oscarlarından sayılan Coral Travel Starway Tourism Awards 2018 ödülüne 5. kez layık görülmekten ve başarımızı tekrarlamaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Misafirlerimizin güvenine ve sevgisine layık olmak için tüm ekibimizle çalışıyor ve her geçen gün daha da güçlenerek misafirlerimize geniş imkânlar sunuyoruz. Sektördeki 34.yılımızı sürpriz indirimlerle, misafirlerimize sunduğumuz avantajlar ve hediyelerle kutlayacağız. 

Bizlere bu mutluluğu, gururu yaşatan tüm değerli misafirlerimize, dostlarımıza ve bu süreçte emeği geçen OBA Turizm ekibine tekrar minnet ve şükranlarımızı sunarız. 

 

 

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı