Yukarı Çık
 
 'HER YERDE ADAYIMIZ OLACAK'
7 Ekim 2018 Pazar 16:25:01
794 kez okundu.

 

 

.."Geçmiş seçimdeki başarısızlık bizim."

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı tarafından Sporium Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenlendi. Düzenlenen toplantıya il yöneticileri katılım sağladı..

 

.."Bildiğiniz gibi İl Başkanlığı'na Mayıs 2018'de Genel Merkez Teşkilat Başkanımız isteği ile getirildim. 24 Haziran seçimlerine girdik ve pek başarılı sayılamayacak bir sonuç aldık. Bu sonuç, biz yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber bizim başarısızlığımız. Onun için tekrar teşkilat başkanlığımıza müracaatla 60 kişilik yeni bir yönetim yaptık."

Haber / Zeynep TAŞTAN

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatı'nda yeni yönetim belirlendi. Sporium Tesisleri'nde yeni yönetim ile birlikte bir basın toplantısı düzenlendi. Düzenlenen toplantıda yeni yönetim kurulu üyeleri tanıtıldı. İl Başkanı M. Necati Vural, basın toplantısında yaptığı konuşmada, " Bilindiği gibi bu seçimde yalnız belediye başkanı adayı olmayacaktır. Belediye meclis üyeleri ve İl Genel Meclisi üyelerinin seçiminde de seçici olun. Bizleri temsil edecek adaylar üzerinde netleşin. Bu seçim Yalova'da MHP'nin seçimi olsun. Yalova Belediye'si bütün siyasi partileri denedi. Bu sefer hiç denemeyen MHP'yi denesin. Yalova'ya hizmet nasıl oluyor Yalovalı görsün" dedi.

'Herkes kendi başkanını çıkaracak'..

Önümüzdeki belediye seçimlerinde ittifak olup- olmayacağı ile ilgili de ilk defa konuşan MHP İl Başkanı M. Vural, "Bildiğiniz gibi İl Başkanlığı'na Mayıs 2018'de Genel Merkez Teşkilat Başkanımız isteği ile getirildim. 24 Haziran seçimlerine girdik ve pek başarılı sayılamayacak bir sonuç aldık. Bu sonuç, biz yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla beraber bizim başarısızlığımız. Onun için tekrar teşkilat başkanlığımıza müracaatla 60 kişilik yeni bir yönetim yaptık. Bunun yanında 30 kişilik Çınarcık yönetiminin de atamasını yaptık. Diğer ilçelerimiz de eski yönetim kurulu üyeleri ile devam ediyor. Buradaki birlik ve beraberliğimiz bizlerin bir bütün olduğunu göstermektir. Önümüzdeki yerel seçimlerde başarılı olmak için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Bugünden itibaren buradan yerel seçimler için start vermiş bulunmaktayız. Genel Başkanımızın belirttiği gibi her yerden aday göstereceğiz. Ama ileriki süreçte Cumhur İttifakı'nın ruhuna uygun gelişmeler olursa; genel başkanımız ve genel merkezimizin direktifleriyle harfiyen uyaracağımızı da buradan açıkça beyan ediyorum" dedi.

'MHP'yi deneyelim!'..

" İlçe başkanları ve teşkilat mensubu arkadaşlarım artık aday adaylarını açıklayabilirler. Birden fazla aday adayı olursa tek aday üzerinde ortak akılla netleşmemiz lazım. Geri kalan arkadaşımız nefis yapmasın" diye konuşan M. Vural, "Kazanan partimiz olsun" dedi. Parti olarak sempati duyan ya da duymayan herkesi kucaklayacaklarını belirten M. Vural, sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Bilindiği gibi bu seçimde yalnız belediye başkanı adayı olmayacaktır. Belediye meclis üyeleri ve İl Genel Meclisi üyelerinin seçiminde de seçici olun. Bizleri temsil edecek adaylar üzerinde netleşin. Bu seçim Yalova'da MHP'nin seçimi olsun. Yalova Belediye'si bütün siyasi partileri denedi. Bu sefer hiç denemeyen MHP'yi denesin. Yalova'ya hizmet nasıl oluyor Yalovalı görsün. Bu yalnızca merkezde değil; bütün ilçelerden beldelere kadar menfaat gözetmeyen hizmeti görev sayan bir siyasi irade ile alayına talibiz. Bize gönül koyan ya da sempati ile bakan herkesi kucaklayacağız. Bir olalım, iri olalım ve diri olalım. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Yolumuz açık olsun. Ne mutlu Türküm diyene. "

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı