Yukarı Çık
 
Balaban Deresi’nin etrafı güzelleşiyor
2 Ekim 2018 Salı 16:53:02
683 kez okundu.

 

 

Yalova Belediyesi, birçok noktada çalışmalarına devam ediyor. Ekipler, Balaban Deresi’nin yanında bulunan Yeşil Sokak’ta çalışmalarına start verdi.

 

 

Ebru HASBULAT

 

Yalova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Gaziosmanpaşa Mahallesi Yeşil Sokak’ta parke yol çalışmalarına başladı. Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın talimatı doğrultusunda başlatılan çalışmalarda Balaban Deresi etrafının çehresi değişiyor. Balaban Deresi yanında bulunan Yeşil Sokak’ta çalışmalarına başlayan ekipler, parke yol yapımının yanı sıra kilit taşı, oluk ve bordür döşeme işlemini de gerçekleştiriyor.

Birçok noktada çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, “Periyodik ve düzenli bir şekilde Fen İşleri Müdürlüğümüz, mahallelerimizde çalışmalarına devam ediyor. Müdürlüğümüzün tespit ettiği ve vatandaşlarımızın taleplerinden yola çıkarak yapmış olduğumuz çalışmaları kısa zaman içinde yapmaya özen göstererek çözüme kavuşturuyoruz. Bu çalışmalarımız arasında yer alan Balaban Deresi’nin de etrafını düzenleyerek güzel bir görünüme kavuşturacağız” dedi.

 

 

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.


Haber Portalı